شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 112161 | |

آلبوم موسیقی «جان سرگردان» به آهنگسازی جمشید صفرزاده به خوانندگی سالار عقیلی در سراسر کشور منتشر شد. به گزارش فارس، آلبوم موسیقی «جان سرگردان» به آهنگسازی جمشید صفرزاده به خوانندگی سالار عقیلی به تنظیم‌کنندگی علیرضا دریایی با اجرای گروه موسیقی «سور» از دیروز در کشور منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

آلبوم موسیقی «جان سرگردان» به آهنگسازی جمشید صفرزاده به خوانندگی سالار عقیلی در سراسر کشور منتشر شد.  به گزارش فارس، آلبوم موسیقی «جان سرگردان» به آهنگسازی جمشید صفرزاده به خوانندگی سالار عقیلی به تنظیم‌کنندگی علیرضا دریایی با اجرای گروه موسیقی «سور» از دیروز در کشور منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

مراسم رونمایی آلبوم موسیقی «جان سرگردان» با حضور سالار عقیلی خواننده، جمشید صفرزاده آهنگساز، علیرضا دریایی تنظیم‌کننده، دیگر عوامل این آلبوم و تعدادی از هنرمندان موسیقی کشور از ساعت ١٤ الی 16 روز شنبه 11 آذرماه در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار شد.

آلبوم موسیقی «جان سرگردان» که در مایه دشتی است، چهار تصنیف و دو آواز و یک دونوازی کمانچه را شامل می‌شود که عبارتند از: تصنیف «غمگساز» با شعر ه. الف. سایه، ساز و آواز با شعر سعدی، همنوازان آواز: جمشید صفرزاده، علیرضا دریایی، تصنیف «آرزو» با شعر ه. الف. سایه، ساز و آواز با شعر سعدی، همنوازان آواز: مجید مولانیا و صابر سوری، تصنیف «صدای اشک» با شعر نوذر پرنگ، «شبان» دوئت کمانچه به همراهی سازهای کوبه‌یی ساخته علیرضا دریایی و تصنیف «جان سرگردان» با شعر مولانا.

در این آلبوم مجید مولانیا نوازنده تار، جمشید صفرزاده نوازنده سنتور، علیرضا دریایی نوازنده کمانچه و سازهای زهی، حمید قنبری نوازنده سازهای کوبه‌یی، صابر سوری نوازنده عود، امین دادوری نوازنده دف، بهزاد حسن‌زاده نوازنده کمانچه، مهدی بصیرت‌منش نوازنده ویولنسل و مهرداد ناصحی به عنوان همخوان به هنرنمایی پرداخته‌اند.  ضبط ارکستر آلبوم «جان سرگردان» در زمستان 1391 توسط فربد فروغی و مهدی بابادوست و ضبط آواز آن در بهار 1392 در استودیو پاپ توسط کامبیز شاهین‌مقدم و میکس و مسترینگ آن نیز توسط فربد فروغی انجام شده است. طراح گرافیک این اثر را سحر بنیادی، عکاسی آن را نینا کبریایی و همچنین خوشنویسی آن را میثم ابراهیمی انجام داده و مدیر اجرایی آن نیز برعهده مهدی بشکوفه بوده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران