شماره امروز: ۵۴۷

| | |

انیمیشن «کوکو بوبو» پس از شرکت در جشنواره انیمیشن پالم اسپرینگز امریکا به‌عنوان نخستین حضور خارجی خود، اکنون در دو جشنواره از آسیا و منطقه کاراییب شرکت می‌کند. شرکت در شانزدهمین دوره جشنواره انیمه کاراییب که در ‌ترینیدادوتوباگو برگزار می‌شود ازجمله حضورهای خارجی انیمیشن «کوکو بوبو» است.

انیمیشن «کوکو بوبو» پس از شرکت در جشنواره انیمیشن پالم اسپرینگز امریکا به‌عنوان نخستین حضور خارجی خود، اکنون در دو جشنواره از آسیا و منطقه کاراییب شرکت می‌کند. شرکت در شانزدهمین دوره جشنواره انیمه کاراییب که در ‌ترینیدادوتوباگو برگزار می‌شود ازجمله حضورهای خارجی انیمیشن «کوکو بوبو» است. دو قسمت از انیمیشن تلویزیونی «کوکو بوبو» در شانزدهمین جشنواره انیمه کاراییب روی پرده می‌رود. این جشنواره که مورد تایید آکادمی اسکار ۲۰۱۷ است، ۲۱ تا ۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ برگزار می‌شود.

علاوه بر این رسول حسینی با انیمیشن «کوکو بوبو» از مدعیان چهارمین جوایز تلویزیونی رین‌بو آسیا خواهد بود. جوایز تلویزیونی رین‌بو آسیا توسط کمیته اتحاد تولیدات رادیو، سینما و تلویزیون چین و انجمن تلویزیون‌های هنگ‌کنگ ایجاد شده است. هدف از اهدای این جوایز تقویت همکاری بین تولیدکنندگان برنامه‌های تلویزیونی در آسیاست. این جشنواره از

 ۱۶ تا ۱۸ مارس ۲۰۱۸ در چین برگزار می‌شود. کوکو و بوبو دو دوست صمیمی هستند که در یک مدرسه درس می‌خوانند. آنها در این مجموعه به کمک پدر، آقای پلیس و اپلیکیشن ترافیک طی داستان‌های هیجان‌انگیزی به فراگیری مهارت‌های عبور و مرور کودکان در سطح شهر می‌پردازند.

این مجموعه ۵۲ قسمتی ویژه سنین ابتدایی دبستان است و از شبکه دو سیما پخش شده است.

 «کوکو بوبو» ساخته رسول حسینی به تهیه‌کنندگی مسعود صفوی و برمبنای فیلمنامه هدا مسعودی و سمیرا خسروجردی ساخته شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران