شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 111424 | |

قطعه «برگریزان» با صدای شهرام ناظری به آهنگسازی ارشک رفیعی و با شعر محمود مشرف آزاد تهرانی (م. آزاد) زلزله‌زدگان غرب کشورمان تقدیم شد. به گزارش ایلنا، شهرام ناظری در مورد حادثه ناگوار و دلخراش زلزله‌ کرمانشاه گفت:

قطعه «برگریزان» با صدای شهرام ناظری به آهنگسازی ارشک رفیعی و با شعر محمود مشرف آزاد تهرانی (م. آزاد) زلزله‌زدگان غرب کشورمان تقدیم شد. به گزارش ایلنا، شهرام ناظری در مورد حادثه ناگوار و دلخراش زلزله‌ کرمانشاه گفت: طبیعتا نمی‌توانم بگویم که از این مصیبت چقدر متاثر هستم یا حتی نمی‌توانم که تسلیت بگویم چون باید به خود بنده تسلیت بگویند. زلزله‌ کرمانشاه، حادثه دلخراشی بود که متاسفانه دنیا را متاثر کرد و همان‌طور که می‌دانید بالاخره هر چه آسیب و مشکلات در سال‌های گذشته بوده، همیشه به دوش مردم کرد بوده است. ملت کرد همیشه زیر فشار بوده است. زلزله اخیر نیز یک بلای آسمانی است که برای مردم کرمانشاه پیش آمده و بسیار دلخراش و ناراحت‌کننده است، به‌خصوص برای بنده که خودم کرد هستم و این اتفاق ناگوار برای خودم و باوان (عزیزان) من اتفاق افتاده است؛ طبیعتا باید من نیز در این عزا و ناراحتی شریک باشم و ماتم بگیرم.

او در مورد آهنگ «برگریزان» گفت: آهنگی است از کارهای این چند سال اخیر که انجام دادیم، شعر عجیبی است که ارتباط مستقیمی با همین آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه و مناطق سرپل‌زهاب، کرند، قصرشیرین و همه آن مناطق دارد.  این خواننده در ادامه عنوان کرد: یعنی در حقیقت یک باغ خشکی را می‌گوید که اصلا تنها گل‌هایش، گل‌های پتو است که زیر آن، کسی مرده است و فکر کنید تصویر در چه حدی است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران