شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 111081 | |

در سال‌های گذشته، گزارش‌های بسیاری از تخریب محیط زیست، گرمایش و آلودگی هوا، همچنین آسیب‌های ناشی از این بحران‌ها منتشر شده است. در این میان، کشورها و بسیاری از سازمان‌های حفاظت از محیط زیست،

در سال‌های گذشته، گزارش‌های بسیاری از تخریب محیط زیست، گرمایش و آلودگی هوا، همچنین آسیب‌های ناشی از این بحران‌ها منتشر شده است. در این میان، کشورها و بسیاری از سازمان‌های حفاظت از محیط زیست، تلاش‌های بسیاری برای کنترل آلودگی هوا و خسارت‌های ناشی از آن دارند. با این‌حال، شوارتزنگر، از روش محافظان محیط‌زیست انتقاد کرده است. بازیگر نقش «ترمیناتور» گفته فکر می‌کند مدافعان محیط زیست باید با تمرکز بر مواردی چون افزایش سرطان در بزرگسالان و اوتیسم در کودکان، به سیاستمداران یادآوری کنند که آلودگی هوا چه ضررهایی دارد.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، آرنولد شوارتزنگر که خود از فعالان زیست محیطی است و در جلسات مختلف تغییرات آب و هوایی شرکت و سخنرانی کرده است گفت باید بیشتر بر مشکلات سلامتی انسان‌ها و نقش آلودگی آب و هوا هشدار بدهیم تا همگان متوجه ضرورت توجه به تغییرات آب و هوایی بشوند. ستاره فیلم‌های اکشن و فرماندار سابق کالیفرنیا در نشست آب و هوای جهانی که یک‌شنبه در بن آلمان برگزار شد در این باره صحبت کرد. دیپلمات‌هایی از سراسر جهان برای بحث درباره دستاوردهای نشست پاریس در این شهر گرد آمده بودند. او گفت: وقت این است که بیدار شویم و درباره ۲۵ هزار نفری حرف بزنیم که هر روز فقط برای آلودگی آب و هوا جان خود را از دست می‌دهند. شوارتزنگر همچنین به انجمن‌ها و جوامع محیط زیستی نیز انتقاد کرد و گفت آنها نقطه حساس را از دست داده‌اند و تنها بر گرمای زمین تاکید می‌کنند. این سیاستمدار سابق افزود: برای مردم خیلی مهم نیست که افزایش دو درجه‌یی حرارت زمین به چه معناست یا اینکه سطح آب دریاها بالا می‌آید چه عواقبی دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران