شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 106224 | |

ما در تمام رشته‌های دنیا بهترین متخصصان را داریم و باید از وجود آنها استفاده کنیم. این جمله، بخشی از گفته‌های دانشمند ایرانی در زمینه جراحی مغز و اعصاب در جمع مسوولان و مردم خراسان شمالی است.

ما در تمام رشته‌های دنیا بهترین متخصصان را داریم و باید از وجود آنها استفاده کنیم. این جمله، بخشی از گفته‌های دانشمند ایرانی در زمینه جراحی مغز و اعصاب در جمع مسوولان و مردم خراسان شمالی است. به گزارش ایسنا، پروفسور مجید سمیعی با حضور در محل بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد با بیان اینکه من آینده کشور را بزرگ می‌بینم، افزود: ایران می‌تواند قدرت بزرگ خود را در زمینه تحقیقات به دنیا نشان دهد. او با اشاره به دانشمندان بزرگ ایرانی ادامه داد: ما در تمام رشته‌های دنیا بهترین متخصصان را داریم و باید از وجود آنها استفاده کنیم. پروفسور سمیعی با اشاره به اینکه من در طول دوران زندگی خود از دو مورد کناره‌گیری کرده‌ام، اظهار کرد: یکی از این موارد سیاست بوده است و اگر خدای ناکرده شخصی، من را به سیاست ارتباط دهد، دشمن من و ایران است و قصد دارد، اجازه ندهد که من با مردم به راحتی ارتباط داشته باشم.

او افزود: ایران پیش‌قراول علم و دانش در تمام دنیا بوده است و زمانی که در اروپا اثری از علم و دانش نبود، اساتید بزرگی در ایران حضور داشتند، اما باید در زمان حال حاضر خجالت بکشیم که چرا دیگر مانند آن زمان نیستیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران