شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 103362 | |

«ریکاردو دارین» بازیگر سرشناس سینما، جایزه دستاورد سینمایی جشنواره «سن سباستین» اسپانیا را دریافت می‌کند. سایت رسمی جشنواره «سن‌سباستین» در این باره نوشت:

«ریکاردو دارین» بازیگر سرشناس سینما، جایزه دستاورد سینمایی جشنواره «سن سباستین» اسپانیا را دریافت می‌کند.  سایت رسمی جشنواره «سن‌سباستین» در این باره نوشت: «ریکاردو دارین» بازیگر آرژانتینی که در کنار «پنه‌لوپه کروز» و «خاویر باردم» بازیگران فیلم جدید (هنوز بدون عنوان) اصغر فرهادی است، از سوی جشنواره «سن‌سباستین» مهم‌ترین جشنواره فیلم در اسپانیا با دریافت جایزه یک عمر دستاورد سینمایی تقدیر می‌شود.   «دارین» متولد ۱۹۵۷ که یکی از برجسته‌ترین ستاره‌های سینمای آرژانتین محسوب می‌شود و سابقه همکاری با کارگردانانی چون «خوان خوزه کامپانلا»، «فابین بلینسکی»، «فرناندو تروبا»، «پابلو تراپرو» و... را در کارنامه سینمایی دارد، روز ۲۶ سپتامبر و در جریان برگزاری شصت‌وپنجمین جشنواره فیلم «سن‌سباستین»، جایزه دستاورد سینمایی این رویداد را دریافت می‌کند.

این بازیگر ۶۰ ساله بازی در فیلم‌های سینمایی چون « ۹ملکه» «پسر تازه عروس» «ماه در اوالاندا»، «هاله»، «پیغام»، «ایکس‌ایکس‌وای» و «راز در چشمانشان» را نیز در کارنامه‌ دارد.  «دارین» در فیلم جدید فرهادی نقش همسر «پنه‌لوپه کروز» را بازی می‌کند. این فیلم درامی خانوادگی و تریلری روانشناسانه است که در آن ماجرای دزدیدن یک دختر نوجوان به آشکار شدن رازهای خانواده ختم می‌شود. فرهادی هم‌اکنون در تدارک ساخت این پروژه جدید و اسپانیولی‌زبان است که قرار است فیلمبرداری آن از ماه آگوست در مادرید آغاز شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران