شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 102204 | |

امید معلم، فرزند زنده‌یاد علی معلم درباره‌ هفدهمین جشن حافظ گفت: حافظ تنها جشن خصوصی ایران است که پایگاه اصلی آن مردم هستند، این جشن می‌تواند کمک‌کننده به جشنواره‌های دیگر کشور مثل جشنواره فجر باشد زیرا منجر به بالا بردن استانداردها می‌شود. به گزارش ایسنا، در نشست خبری هفدهمین جشن دنیای تصویر (حافظ)، آذر معماریان همسر زنده‌یاد علی معلم با بیان اینکه «امسال هفدهمین جشن حافظ را بدون حضور ایشان ولی با انرژی ایشان ادامه می‌دهیم»، گفت: امسال امید معلم به جای پدرش علی معلم به عنوان تهیه‌کننده و مدیر اجرایی جشن حضور دارد.

امید معلم، فرزند زنده‌یاد علی معلم درباره‌ هفدهمین جشن حافظ گفت: حافظ تنها جشن خصوصی ایران است که پایگاه اصلی آن مردم هستند، این جشن می‌تواند کمک‌کننده به جشنواره‌های دیگر کشور مثل جشنواره فجر باشد زیرا منجر به بالا بردن استانداردها می‌شود.  به گزارش ایسنا، در نشست خبری هفدهمین جشن دنیای تصویر (حافظ)، آذر معماریان همسر زنده‌یاد علی معلم با بیان اینکه «امسال هفدهمین جشن حافظ را بدون حضور ایشان ولی با انرژی ایشان ادامه می‌دهیم»، گفت: امسال امید معلم به جای پدرش علی معلم به عنوان تهیه‌کننده و مدیر اجرایی جشن حضور دارد.

امید معلم درباره‌ تغییراتی که امسال در جشن حافظ رخ داده است، گفت: امسال در چند رشته افزایش نامزد داشتیم تا حق کسی ضایع نشود؛ به‌طور مثال در رشته بهترین فیلم، تعداد نامزدها را به 10 مورد رساندیم. همچنین امسال یک تندیس ویژه نیز به نام علی معلم اضافه شده که این جایزه به یک فرد ایرانی موثر در سطح ملی اهدا می‌شود. در نتیجه این جایزه در کنار نشان عباس کیارستمی که از سال گذشته اضافه شده است، قرار می‌گیرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران