شماره امروز: ۵۴۷

| | |

بیژن زنگنه، فرهاد دژپسند و علیرضا رزم‌حسینی وزیران نفت، اقتصاد و صنعت با حضور در دفتر آیت‌الله سیدابراهیم رییسی با وی دیدار کردند.

بیژن زنگنه، فرهاد دژپسند و علیرضا رزم‌حسینی وزیران نفت، اقتصاد و صنعت با حضور در دفتر آیت‌الله سیدابراهیم رییسی با وی دیدار کردند. وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با دکتر سیدابراهیم رییسی رییس‌جمهوری منتخب گزارشی از عملکرد این وزارتخانه و وضعیت اقتصادی کشور ارایه کرد. فرهاد دژپسند عصر روز  سه شنبه با حضور در دفتر سید ابراهیم رییسی با وی دیدار کرد. دژپسند در این دیدار با تبریک انتخاب رییسی به عنوان هشتمین رییس‌جمهوری منتخب اسلامی ایران با رأی ملت، برای وی و همکارانش در دولت سیزدهم آرزوی موفقیت کرد. دژپسند همچنین درباره اقدامات وزارت اقتصاد و مهم‌ترین مسائل چالش‌های اقصادی کشور به رییس‌جمهوری منتخب گزارش داد.

سید ابراهیم رییسی نیز با تشکر از اظهار محبت وزیر اقتصاد و گزارش وی درباره عملکرد این وزارتخانه و شرایط اقتصادی کشور، بر لزوم اصلاحات اقتصادی و اقدامات فوری برای افزایش قدرت خرید مردم و تثبیت بازار و قابل پیش‌بینی کردن آن تأکید کرد. وی با غیرقابل قبول خواندن شرایط اقتصادی کشور گفت: با امکاناتی که کشور دارد می‌توان با یک برنامه‌ریزی درست و مدیریت مدبرانه، وضع موجود را به نفع مردم تغییر داد. بیژن نامدار زنگنه پیش از ظهر سه‌شنبه با حضور در دفتر آیت‌الله سیدابراهیم رییسی با وی دیدار کرد. وزیر نفت در این دیدار با تبریک پیروزی آیت‌الله سیدابراهیم رییسی در انتخابات ریاست‌جمهوری دوره سیزدهم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از اقدامات این وزارتخانه و مسائل و چالش‌های مهم حوزه نفت و انرژی ارایه کرد. سید ابراهیم رییسی نیز در این دیدار با تشکر از اظهار محبت وزیر نفت و گزارش وی از وضعیت این وزارتخانه، بر استفاده همه‌جانبه از ظرفیت‌های موجود حوزه نفت و انرژی در کشور برای بهبود شرایط زندگی مردم تأکید کرد. همچنین علیرضا رزم‌حسینی با حضور در دفتر آیت‌الله سید ابراهیم رییسی با وی دیدار کرد. وزیر صمت در این دیدار با تبریک پیروزی آیت‌الله رییسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوعش و چالش‌های حوزه صنعت و تجارت ارایه کرد. آیت‌الله سید ابراهیم رییسی نیز در این دیدار با تشکر از اظهار محبت وزیر صمت و گزارشی که از وضعیت این وزارتخانه ارایه کرد، تأکید کرد دولت مردمی به دنبال آن است که با اقدامات فوری به بازار ثبات بخشد تا وضعیت بازار برای همه مردم قابل پیش‌بینی باشد. وی همچنین خاطرنشان کرد که دولت با هدایت، حمایت و نظارت بر چرخه تولید تا توزیع و مصرف کالا، تلاش خواهد کرد آرامش نسبی بر بازار حاکم شود و مردم به راحتی بتوانند کالاهای اساسی مورد نیازشان را تأمین کنند.  رییس‌جمهوری منتخب این نکته را هم متذکر شد که با طراحی برنامه‌های بلندمدت برای جلوگیری از تلاطم و تکانه‌ها در بخش صنعت و تجارت، فعالان این حوزه‌ها می‌توانند در فضایی شفاف، سالم و رقابتی فعالیت کنند.

سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۸ میلیون و ۲۱ هزار و ۹۴۵ رای کسب کردند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران