شماره امروز: ۵۴۷

| | |

رییس‌جمهوری در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و فداکاری بسیار بزرگی از خودشان نشان دادند

روحانی: کادر درمانی فداکاری بزرگی نشان دادند

رییس‌جمهوری در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و فداکاری بسیار بزرگی از خودشان نشان دادند. حسن روحانی روز یکشنبه در این توییت افزود: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و فداکاری بسیار بزرگی از خودشان نشان دادند. روحانی تصریح کرد: آنها با کمترین استراحت و با همه توان در صحنه هستند از همه این عزیزان تشکر و سپاسگزاری می‌کنم. حسن روحانی دیروز در نشستی با رییس، مدیران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) تهران که از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد، با توضیحات کارشناسی و فنی مسوولان این مجتمع درمانی در جریان چگونگی و روند ارایه خدمات درمانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این مرکز قرار گرفت. وی در گفت‌وگو با مسوولان بخش‌های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) از جمله متخصص کنترل عفونت بیمارستان، معاون درمان، معاون آموزش و پژوهش و معاون پشتیبانی بیمارستان و مدیر پرستاری این مرکز، در خصوص کمبودها و مشکلات پیش روی آنان در راستای ارایه خدمات بهتر به مردم با آنان گفت‌وگو کرد. روحانی با قدردانی از تلاش‌ها و فداکاری‌های پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) و سایر مراکز درمانی در سراسر کشور گفت: تلاش‌ها و خدمات خستگی‌ناپذیر پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور در این ایام بسیار ارزشمند است.

تعداد مستاجران هر سال بیشتر از پارسال

افشین پروین‌پور، کارشناس اقتصاد مسکن گفت: عرضه مسکن استیجاری مشکل بخش مسکن و اجاره‌بها را حل نمی‌کند، بلکه مستاجران با تولید و عرضه مسکن صاحبخانه می‌شوند. پروین‌پور در گفت‌وگو با فارس افزود: هنوز تا فصل نقل و انتقالات مسکن فرصت باقی است، اما اینکه بگوییم رشد نرخ اجاره‌بها تنها منوط به این فصل از سال است، این‌طور نیست، چرا که افزایش تعداد مستاجران موجب شده تا تقاضا برای اجاره مسکن همیشه وجود داشته باشد. او با تاکید بر اینکه وقتی تولید و عرضه مسکن از تقاضا عقب است چه در بخش خرید و چه در بخش اجاره رشد قیمت را خواهیم داشت، گفت: پس تا زمانی که عرضه مسکن پاسخگوی تقاضا نباشد، بازار مسکن و بازار اجاره‌بها متعادل نخواهد شد و هر موقع از سال چه خارج از زمان فصل و انتقال و چه در زمان نقل و انتقالات مسکن شاهد بی‌ثباتی قیمت‌ها خواهیم بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران