شماره امروز: ۵۴۷

| | |

رییس پلیس راهور ناجا گفت: برای جلوگیری از ازدحام در مراکز شماره‌گذاری، رانندگان خودروهایی که معاینه فنی شان به اتمام رسیده یا اعتبار گواهینامه آنها منقضی شده است

اعتبار گواهینامه‌های منقضی‌ شده تا  ۱۵ اردیبهشت تمدید شد

رییس پلیس راهور ناجا گفت: برای جلوگیری از ازدحام در مراکز شماره‌گذاری، رانندگان خودروهایی که معاینه فنی شان به اتمام رسیده یا اعتبار گواهینامه آنها منقضی شده است نیاز به تمدید تا ۱۵ اردیبهشت سال آینده ندارند و رانندگان می‌توانند تردد کنند و جریمه هم نخواهند شد. به گزارش سایت راهور ناجا، سردار سیدکمال هادیانفر در حاشیه بازدید از مرکز شماره‌گذاری میثم اظهار کرد: به منظور جلوگیری از ازدحام در مراکز شماره‌گذاری به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، آنهایی که می‌خواهند نسبت به خرید و فروش خودرو اقدام کنند و آنهایی که وکالت دارند می‌توانند نقل و انتقال خودرو را به سال آینده موکول کنند، حتما این کار را انجام بدهند و اگر مدت اعتبار وکالت‌نامه آنها محدود است می‌توانند نسبت به افزایش مدت اعتبار آن اقدام کنند. رییس پلیس راهور ناجا در خصوص آموزشگاه‌های رانندگی هم گفت: درخصوص آموزشگاه‌های رانندگی که ثبت نام در آنجا وجود دارد کلاس‌های آموزش را تعطیل کردیم و ابلاغ شده که آزمون آیین‌نامه در هیچ‌جا برگزار نشود و فقط آزمون عملی را اجرا خواهیم کرد. سردار هادیانفر افزود: مشکل بعدی ما در ستادهای ترخیص خودرو بود که تا اوایل هفته آینده با سیستم طرح گسترشی که ایجاد شده، از طریق دفاتر پلیس+۱۰ در سراسر کشور در مرحله اول ۱۳ استان و کلان‌شهر انجام خواهد گرفت. در واقع مردم عزیزمان از هفته آینده می‌توانند به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه و نسبت به ترخیص خودرو خود اقدام کنند. وی افزود: تعطیلی مراکز شماره‌گذاری در گرو تصمیم‌گیری از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونای هر استان است و اگر مراکز تعویض پلاک هر استانی تعطیل شد به مردم توصیه می‌شود به مراکز استان‌های مجاور مراجعه نکنند.

بلومبرگ از ادامه رقابت انتخاباتی امریکا  خارج شد

مایکل بلومبرگ به عنوان دومین داوطلب میلیاردر دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا از ادامه رقابت‌ها خارج شد. این تصمیم پس از آن گرفته شد که صرف صدها میلیون دلار برای تبلیغات نتوانست در سه‌شنبه بزرگ انتخابات مقدماتی، دستاوردی برای شهردار پیشین نیویورک داشته باشد. او در انتخابات مقدماتی آیوا، نیوهمپشایر و ۱۴ ایالت دیگر هیچ پیروزی نداشت و تنها در منطقه ساموآ اکثریت را از آن خود کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران