شماره امروز: ۵۴۷

| | |

معاون اول رییس‌جمهوری با ارسال بخشنامه‌ای به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی طرح تغییر ساعات کاری ادارات شهر تهران در نیمه اول مهرماه را ابلاغ کرد.

ابلاغ بخشنامه تغییر ساعات کاری کارکنان دولت

معاون اول رییس‌جمهوری با ارسال بخشنامه‌ای به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی طرح تغییر ساعات کاری ادارات شهر تهران در نیمه اول مهرماه را ابلاغ کرد. به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع‌رسانی هیات دولت، با توجه به آغاز تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ و به منظور مدیریت تقاضای سفرهای شهری و کاهش زمان تاخیر ناشی از ترافیک سنگین در معابر اصلی و شریانی شهر تهران، کلیه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های شهر تهران مجاز هستند، از اول تا پانزدهم مهرماه در صورت تأخیر کارمندان خود تا ساعت (۹) صبح، تأخیر مزبور را مجاز تلقی کنند و در صورت لزوم ساعات تأخیر را به عنوان مرخصی ساعتی منظور دارند. در این راستا دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها مکلف هستند به نحوی برنامه‌ریزی کنند که خدمت‌رسانی با وقفه مواجه نشود.

هت‌تریک والیبال ایران در قهرمانی آسیا

تیم ملی والیبال ایران در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ تهران به مصاف استرالیا رفت و با نتیجه قاطعانه ۳ بر صفر به پیروزی رسید. بازی‌ای که به دلیل شکستی که ایران در دور مقدماتی از استرالیا خورده بود با حساسیت‌های بیشتری دنبال می‌شد. بر این اساس از ساعت ۱۸ دیروز (شنبه) ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال ایران در بازی فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ تهران، مقابل استرالیا به میدان رفت و با امتیازهای ۲۵-۱۴، ۲۵-۱۷ و ۲۵-۲۱ در سه ست پیاپی پیروز شد. ایران با ترکیب میلاد عبادی‌پور، سعید معروف (کاپیتان)، فرهاد قائمی، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، علی‌اصغر مجرد و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) بازی را آغاز کرد. ایران پیش از این در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ نیز عنوان قهرمانی رقابت‌های قهرمانی آسیا را از آن خود کرده بود و به این ترتیب سومین قهرمانی خود در قاره کهن را کسب کرد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران