شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 147724 | |

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم تروریستی ضد انقلاب در درگیری با رزمندگان قرارگاه در منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی خبر داد

انهدام یک تیم تروریستی ضد انقلاب در چالدران

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم تروریستی ضد انقلاب در درگیری با رزمندگان قرارگاه در منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی خبر داد. به گزارش ایسنا، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:  «صبح روز سه‌شنبه رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با یک تیم تروریستی ضد انقلاب وابسته به استکبار جهانی که قصد نفوذ به داخل مرزهای کشورمان را داشت، در منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی درگیر و با هلاکت دو تن و زخمی شدن بقایای اشرار، این تیم تروریستی را منهدم کردند. در این درگیری دو نفر از رزمندگان شجاع و دلاور بومی چالدران به فیض شهادت نائل آمدند. در درگیری میان رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با این تیم تروریستی مقادیر قابل توجهی سلاح، تجهیزات، مهمات و سیستم‌های ارتباطی از تروریست‌ها کشف و ضبط شد. عملیات تعقیب بقایای متواری شده این تیم تروریستی همچنان ادامه دارد.»

دشمن امنیت غذایی کشور را هدف قرار داده است

رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه دشمن امنیت غذایی کشور را نشانه گرفته است، ‌گفت: نقش تولید‌کنندگان در مقابله با تحریم بسیار مهم است. به گزارش فارس؛ علیرضا رفیعی‌پور گفت: کشور با جنگ تمام‌عیار اقتصادی دشمن روبروست، ‌حوزه غذا و دارو تحت برنامه تحریم نیست، اما دشمنان برای به مخاطره انداختن امنیت غذایی مردم، حوزه غذا و دارو را هدف قرار داده‌اند بطوری که برای واردات یک فناوری، امکان انتقال ارز فراهم نشود و اهرم فشاری برای جامعه باشد. رفیعی‌پور با اشاره به اینکه اکنون نفت تبدیل به ابزار دشمنان علیه جمهوری اسلامی شده، تصریح کرد: نباید سرمایه نفت؛ تنها تکیه گاه کشور باشد، بلکه زمان آن رسیده که کشور از تکیه بر صنعت نفت و تک‌محصولی بودن خارج شود و توجه خود را به توسعه فناوری، دانش و تولید در بخش‌های غیرنفتی همچون حوزه کشاورزی معطوف کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران