شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130545 | |

رییس‌جمهور در حکمی دکتر رحمانی فضلی را به عنوان «رییس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور» منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت،

رییس‌جمهور در حکمی دکتر رحمانی فضلی را به عنوان «رییس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور» منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر رحمانی فضلی

در اجرای مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی نظر به مراتب تعهد و تجربیات ارزنده، جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «رییس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور» منصوب می‌شوید. سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی رسانه‌ای و نظارت بر اجرای آنها برای ایفای نقش فعال و موثر در مواجهه با جنگ روانی و اقتصادی مورد انتظار است. طبق مصوبه شورای عالی تمامی مسوولان و اعضای قوای سه گانه، ائمه جمعه، کارکنان نهادهای رسمی کشوری و لشگری و کلیه رسانه‌های کشور موظف به هماهنگی، همکاری و اجرای تصمیمات ابلاغی ستاد می‌باشند. توفیق شما را در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند متعال مسالت دارم.

حسن روحانی، رییس‌جمهور و رییس شورای عالی هماهنگی اقتصادی

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران