شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130379 | |

تمامی نیازهای ارزی خدماتی از هفته آینده درتعداد بیشتری از بانک‌ها بطور ویژه و به صورت حواله و اسکناس از طریق بانک مرکزی تامین خواهد شد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی،

تامین تمامی نیازهای ارزی خدماتی مردم از هفته آینده

 تمامی نیازهای ارزی خدماتی از هفته آینده درتعداد بیشتری از بانک‌ها بطور ویژه و به صورت حواله و اسکناس از طریق بانک مرکزی تامین خواهد شد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، مهدی کسرایی پور ، مدیرکل سیاست‌ها و مقررات ارزی بانک مرکزی با اعلام این خبر گفت: علاوه بر موارد فوق، تخصیص و تامین ارز کالاهای اساسی و دارو از محل منابع بانک مرکزی و سایر کالاها از طریق سامانه نیما بدون وقفه ادامه دارد.

دانایی‌ وارد تولید شود بازدهی را صعودی می‌کند

یک اقتصاددان با بیان اینکه وقتی دانایی وارد تولید شود بازدهی را صعودی می‌کند گفت که در فضای انقلاب دانایی بازدهی‌ها نه به صورت تصاعدی بلکه به صورت نمایی رخ می‌دهد. به گزارش ایسنا، فرشاد مومنی عصر دیروز در همایش اقتصاد ملی و پیچیدگی اقتصادی با بیان اینکه ما خلق کننده اندیشه‌های بزرگ در ساحت مسائل علوم انسانی نیستیم، گفت: چون مسائل ما جدید است باید بدانیم علت مطرح شدن این مباحث فلسفی در جوامع غربی چه بوده و نسبت ما با این مسائل چیست، چراکه در غیر این صورت دچار مسائل کلیشه‌ای خواهیم شد. این عضو هیئت علمی دانشگاه علامه با بیان اینکه وقتی دانایی وارد تولید شود بازدهی را صعودی می‌کند، گفت: در فضای انقلاب دانایی بازدهی‌ها نه به صورت تصاعدی بلکه به صورت نمایی رخ خواهد داد که از این جهت یک نقطه عطف در تاریخ است، اما اگر برخورد فعالی با این انقلاب نداشته باشیم، قطعا آسیب خواهیم دید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران