شماره امروز: ۵۴۷

در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب شد

| کدخبر: 129665 | |

اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه دیروز، ضمن بررسی تحولات بازار ارز، ضرورت مقابله با عملیات جنگ روانی و جوسازی‌های کاذب علیه مصالح اقتصادی کشور را مورد تاکید قرار دادند.

اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه دیروز، ضمن بررسی تحولات بازار ارز، ضرورت مقابله با عملیات جنگ روانی و جوسازی‌های کاذب علیه مصالح اقتصادی کشور را مورد تاکید قرار دادند. در این جلسه همچنین اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی پیشنهادهای وزارت نفت در مورد تنوع روش‌های عرضه و فروش نفت را  مورد بررسی و تصویب قرار دادند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، این جلسه که با حضور اعضا و به ریاست

حجت الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی تشکیل شد؛ با توجه به اقدامات خصمانه دولت آمریکا برای کاهش فروش نفت ایران و کارشکنی در مناسبات بانکی خارجی، از همه دستگاه‌ها خواسته شد که در جهت حمایت از ابتکارات وزارت نفت و تقویت بانک مرکزی اقدام نمایند. شورای عالی هماهنگی اقتصادی در این جلسه پس از  گزارش سازمان برنامه و بودجه در خصوص اعتبارات وزارت بهداشت و درمان ، بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان داخلی دارو و تجهیزات پزشکی، تأکید کرد و طرح تسریع در پرداخت بدهی واحدهای درمانی را مورد تصویب قرار داد. اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی همچنین پیشنهادهای وزارت نفت در مورد تنوع روش‌های عرضه و فروش نفت را  مورد بررسی و تصویب قرار دادند. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران