شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 124018 | |

اعضای هیات‌مدیره انجمن پیشکسوتان مطبوعات با رای اعضای انجمن انتخاب شدند.

اعضای هیات‌مدیره انجمن پیشکسوتان مطبوعات با رای اعضای انجمن انتخاب شدند. بر این اساس رضا قوی‌فکر، محمد بلوری، علی‌اکبر قاضی‌زاده، بهروز بهزادی و مسعود مهاجر که هیات موسس این انجمن بودند، به عنوان هیات‌مدیره نیز برگزیده شدند.

به گزارش ایسنا، نخستین مجمع عمومی انجمن پیشکسوتان مطبوعات عصر روز پنج‌شنبه (۳۱ خرداد ماه) با حضور جمع زیادی از روزنامه‌نگاران باسابقه در کوی نویسندگان برگزار شد.

در ابتدای مراسم رضا قوی‌فکر به‌عنوان دبیر و سخنگوی انجمن پیشکسوتان مطبوعات به بیان توضیحاتی درباره اهداف تاسیس این انجمن پرداخت و از اقداماتی که در سه سال گذشته در این انجمن صورت گرفته است، سخن گفت.

سپس علی‌اکبر قاضی‌زاده، محمد بلوری، بهروز بهزادی، مرتضی شادمانی، مسعود مهاجر، ابراهیم رستمیان، ناصر بزرگمهر، هوشنگ اعلم و مسعود شهامی‌پور به‌عنوان اعضای هیات موسس انجمن پیشکسوتان مطبوعات از اهداف اصلی این انجمن و لزوم فعالیت آن در فضای رسانه‌یی امروز سخن گفتند.

مسعود مهاجر در سخنانی کوتاه مهم‌ترین هدف تاسیس انجمن پیشکسوتان مطبوعات را انتقال تجربیات روزنامه‌نگاران باسابقه به نسل جوان دانست.

علی‌اکبر قاضی‌زاده نیز یادآور شد: این انجمن

در راستای ترمیم آبرو و حیثیت روزنامه‌نگاران که متاسفانه در سال‌های اخیر به‌شدت آسیب دیده، تشیکیل شده است. همچنین مهم‌ترین هدف تاسیس این انجمن دیدار روزنامه‌نگاران پیشکسوت است.

در ادامه این مجمع، نقی آقالو، رضا قوی‌فکر، ناصر بزرگمهر، بهروز بهزادی، بهروز صادقی، محمد بلوری، ناصر مجرب، مرتضی شادمانی و هوشنگ اعلم کاندیداهای هیات‌مدیره انجمن پیشکسوتان مطبوعات از سابقه مطبوعاتی‌شان سخن گفتند.

نتیجه انتخابات اعضای هیات‌مدیره و بازرس انجمن پیشکسوتان مطبوعات که با حضور نماینده‌یی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد به شرح زیر است:

۱. رضا قوی‌فکر با ۴۰ رای

۲. محمد بلوری با ۳۰ رای

۳. بهروز بهزادی با ۲۷ رای

۴. علی‌اکبر قاضی‌زاده با ۲۶ رای

۵‌. مسعود مهاجر با ۲۴ رای

 و بهروز صادقی با ۲۰ رای و ناصر بزرگمهر با ۱۸ رای به عنوان اعضای علی‌البدل هیات‌مدیره انجمن پیشکسوتان مطبوعات انتخاب شدند.

محمد هجرت نیز به عنوان بازرس و سیروس ظهیرمالکی به عنوان علی‌البدل بازرس انتخاب شدند.

این انتخابات ۴۱ رای درست و ۲۷ رای باطله داشت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران