شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 123611 | |

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، از بررسی مسائل نظام بانکی و تهیه گزارشی در این راستا در کمیسیون متبوعش خبر داد.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، از بررسی مسائل نظام بانکی و تهیه گزارشی در این راستا در کمیسیون متبوعش خبر داد.

داوود محمدی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به قرائت گزارش کمیسیون اصل 90 درباره معوقات بانکی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، گفت: برخی از افرادی که معوقات بانکی داشته‌اند در گذشته به قوه قضاییه معرفی شده‌اند و پرونده جاری در قوه قضاییه دارند که پرونده آنها در حال رسیدگی است.

رییس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، افزود: همچنین برخی از این بدهکاران با بانک‌ها به جمع‌بندی رسیده و ترتیب پرداخت دیون خود را داده‌اند.

گزارش مسائل نظام بانکی در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود

وی با اشاره به اینکه براساس بررسی‌های کمیسیون اصل 90 رقم معوقات بانکی زیاد است، ادامه داد: براساس بررسی‌های صورت گرفته رقم معوقات بانکی حدود 136 هزار میلیارد تومان است، که میزان بالایی را در بر می‌گیرد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، همچنین از تهیه گزارشی درباره نظام بانکی کشور و مشکلات آن در کمیسیون متبوعش خبر داد.

رییس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: گزارش کمیسیون درباره مسائل نظام بانکی به هیات رییسه مجلس تقدیم و در صحن علنی قرائت می‌شود و برای بررسی این مشکلات کمیسیون از هر بانکی که لازم باشد برای بررسی جمع‌بندی و اظهارنظر دعوت می‌کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران