این خودرو طی سه روز ۱۲۰ میلیون تومان گران شد+ جدول

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت خودروهای داخلی از ابتدای هفته تا امروز است.

این خودرو طی سه روز ۱۲۰ میلیون تومان گران شد+ جدول
۱۴۰۱/۱۰/۰۶ ۲۳:۰۰:۴۱
| | |

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از تداوم افزایش قیمت‌ها در این بازار است.

به گزارش خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت خودروهای داخلی از ابتدای هفته تا امروز است به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۱۱ آن از ۲۴۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۵۵ میلیون تومان رسیده است. مدل ۱۳۱ آن نیز از ۳۳۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۴۵ میلیون تومان رسیده و مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۰ آن نیز از ۲۱۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۲۰ میلیون تومان رسید. مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ابتدای هفته تا امروز ۹ میلیون تومان گران شده‌ و به ۲۳۴ میلیون تومان رسیده است.

 

تغییرات قیمتی در پژو ۲۰۶

در بین خودروهای پژو نیز جهش قیمت‌ها اتفاق افتاده است، به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ابتدای هفته تا امروز ۱۵ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۴۱۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است. مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲۵ میلیون تومان گران شده و در حال حاضر ۴۳۰ میلیون تومان قیمت خورده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ابتدای هفته تا امروز ۳۵ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۴۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ از ابتدای هفته تا امروز ۱۰۰ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است. مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان رسیده‌است.

قیمت‌های روز خودرو در جدول زیر آمده است:

جدول

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران