شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 143839 | |

گروه جهان| ادامه حملات رژیم‌صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه که درآخرین مورد آن موجب زخمی شدن دستکم 7 نفر و شهادت یک فلسطینی شد،

گروه جهان| ادامه حملات رژیم‌صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه که درآخرین مورد آن موجب زخمی شدن دستکم 7 نفر و شهادت یک فلسطینی شد، تنش میان نظامیان اشغالگر و مقاومت فلسطین در این‌باریکه را افزایش داده است. به‌گزارش ایرنا، نظامیان صهیونیست یک ماشین را در روستای بیت حانون واقع در شمال نوار غزه هدف قرار دادند که منجر به زخمی شدن دست کم 7فلسطینی شد. اما دیگر حملات رژیم صهیونیستی در روستای بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه خسارات جانی در پی نداشته است. توپخانه‌های رژیم‌صهیونیستی همچنین مناطقی در شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند. در مقابل مقاومت فلسطین اعلام کرد که ده‌ها موشک به سمت شهرک‌های اطراف نوار غزه پرتاب کرده است. تاکنون چندین انفجار در نوارغزه رخ داده و سامانه ضد موشکی رژیم‌صهیونیستی موسوم به «گنبد آهنین» تلاش می‌کند حملات را مهار کند.

گردان‌های مقاومت ملی شاخه نظامی جبهه دموکراتیک آزادی بخش فلسطین با پذیرش مسوولیت این حملات اعلام کرد که عسقلان واقع در شمال نوارغزه را هدف حملات موشکی خود قرار داده‌اند. این حملات نیروهای مقاومت در پی به شهادت رسیدن چهار فلسطینی در نوار غزه آغاز شد. در پی شهادت چهار فلسطینی نظامیان صهیونیست در حالت آماده‌باش به سر می‌برند. غزه از 13سال پیش در محاصره رژیم‌صهیونیستی است و در این مدت از ورود غذا و دارو به آن جلوگیری می‌کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران