شماره امروز: ۵۴۷

| | |

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد که هرگونه تصمیم‌گیری در مورد سربازی تنها از طریق ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا انجام می‌شود و آنچه دیگر مسوولان در مورد سربازی اعلام می‌کنند

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد که هرگونه تصمیم‌گیری در مورد سربازی تنها از طریق ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا انجام می‌شود و آنچه دیگر مسوولان در مورد سربازی اعلام می‌کنند تا زمانی که از سوی نیروهای مسلح تایید نشود، صرفا ایده آنهاست و قابلیت اجرایی ندارد.

موسی کمالی با اشاره به انتشار اخباری در مورد سربازی از سوی برخی مسوولان غیرمرتبط گفت: همانطوری که بارها ذکر شده مساله سربازی و تصمیم‌گیری در مورد آن مربوط به ستادکل نیروهای مسلح است و هر تصمیمی که در مورد سربازی باشد با هماهنگی ستادکل نیروهای مسلح انجام می‌شود.

او ادامه داد: در همین راستا هرگونه اطلاع‌رسانی در مورد طول مدت سربازی، تسهیلات، کسر خدمت و ... از سوی ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام می‌شود و آنچه که از سوی دیگر افراد و مسوولان مطرح شود تا زمانی که به تایید ستادکل نیروهای مسلح نرسیده است، صرفا ایده و پیشنهاد خود این افراد است و قابلت اجرایی ندارد. رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به انتشار اخباری در مورد ارایه تسهیلات سربازی به سمن‌ها و ... گفت: در مورد سربازی جوانان فعال در تشکل‌ها و سمن‌ها پیشنهاداتی مطرح شده که این پیشنهادات در حال بررسی است و معلوم نیست که

در نهایت اجرایی بشود یا نشود، اما اینجور خبرها باعث می‌شود تا جوانان‌در برنامه‌ریزی خود دچار اشتباه شده و خودشان دچار مشکل شوند. او با بیان اینکه در حال حاضر تسهیلات سربازی به فعالان سمن‌ها و تشکل‌ها ارایه نشده است، به ایسنا گفت: اگر تصمیم‌گیری در این زمینه انجام شود، موضوع از طریق ستادکل نیروهای مسلح اعلام خواهد شد. کمالی از مشمولان سربازی و خانواده‌ها خواست که اخبار سربازی را از مسوولان ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا پیگیری کنند و با اتکا به خبرهای دیگر افراد که صرفا جنبه پیشنهادی دارد، وضعیت سربازی خود را به تاخیر نیندازند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران