شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 131024 | |

فرمانده نیروی انتظامی با انتقاد از دستگاه‌های مسوول در موضوع امنیت اخلاقی و اجتماعی گفت: برخی دستگاه‌ها مسوولیت خود را انجام نمی‌دهند

فرمانده نیروی انتظامی با انتقاد از دستگاه‌های مسوول در موضوع امنیت اخلاقی و اجتماعی گفت: برخی دستگاه‌ها مسوولیت خود را انجام نمی‌دهند و نیروی انتظامی به تنهایی در این عرصه حضور دارد. سردار حسین اشتری در خطبه‌های پیش از نمازجمعه تهران با بزرگداشت هفته نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی با شعار «پلیس مقتدر امین مردم» برنامه‌های هفته نیروی انتظامی را آغاز کرده و در کنار مردم برای گسترش امنیت مردم مثل گذشته تا پای جان ایستاده است.

او افزود: در سالی که گذشت فرزندان ملت ایران در ناجا اقدامات شایسته‌ای در راستای امنیت بیشتر مردم انجام دادند. در برخورد با جرایم توفیقات زیادی را داشته ایم؛ چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی. آمار حاکی از رشد اقدامات و کاهش جرایم در برخی حوزه‌ها بوده است. امیدواریم با همتی مضاعف و عزمی راسخ بتوانیم به نقطه مطلوب نزدیک شویم و بتوانیم رضایت مردم را به دست آوریم. فرمانده ناجا تاکید کرد: نیروی انتظامی این هفته را برای ارایه خدمات بیشتر و ارتباط بیشتر با مردم و نخبگان در نظر گرفته است. ارتباط مردم با پلیس امروز بهترین سرمایه نیروی انتظامی است. در نظرسنجی‌هایی که طی چند ماهه گذشته توسط سازمان‌های خارج از ناجا صورت گرفته این اعتماد نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته و این افتخاری برای نیروی انتظامی است.

وی گفت: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی حفظ و ارتقای امنیت در جامعه است و امنیتی مثال زدنی و بی نظیر در کشور حاکم است. از مرزهای دریایی و خشکی گرفته تا روستاها و جاده‌ها به دلیل حضور نیروهای مسلح قهرمان نتیجه این امنیت مثال زدنی است. خط قرمز نیروی انتظامی و نیروهای مسلح امنیت مردم است. کسانی که درصدد اخلال در امنیت مردم هستند بدانند هرجایی قصد خدشه زدن به امنیت مردم را داشته باشند با پنجه‌های آهنین نیروهای مسلح مواجه می‌شوند. اشتری افزود: در عرصه جنگ اقتصادی هم اقدامات خوب و شایسته‌ای داشته ایم. در مقاطعی که در چند ماه گذشته پیش رو داشتیم و برخی افراد اختلال اقتصادی به وجود آوردند. نیروی انتظامی با اشراف و با هماهنگی قوه قضاییه توانست افراد مخل را شناسایی و به دست قانون بسپارد کسانی و افرادی که امروز در محاکم قضایی محاکمه می‌شوند بخشی ناشی از تلاش نیروی انتظامی در شناسایی و معرفی به دستگاه قضایی بوده است.

او ادامه داد: امروز ناجا حافظ جان و مال و ناموس مردم است و با مجاهدت‌هایی که داشته و شهدایی که تقدیم مردم کرده این را به اثبات رسانده است. فرمانده ناجا اضافه کرد: نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد برای امنیت مردم برنامه‌ریزی کند و با استفاده از نیروهای متدین و مجاهد و تلاشگر هر روز این امنیت را ارتقا ببخشد. از همه مسوولان و دستگاه‌های ذی ربط درخواست داریم که در اجرای این ماموریت‌ها نیروی انتظامی را یاری کنند. در موضوع امنیت اخلاقی، امنیت اجتماعی، امنیت اقتصادی و امنیت فضای مجازی نیاز به همکاری دستگاه‌های مختلف داریم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران