شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126812 | |

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از ممنوعیت خرید و فروش دلار و دیگر ارزها در فرودگاه‌ها خبر داد. حسن مهری درباره فعالیت برخی افراد سودجو در فرودگاه‌های بین‌المللی و فروش دلار و ارز اظهارکرد:

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از ممنوعیت خرید و فروش دلار و دیگر ارزها در فرودگاه‌ها خبر داد. حسن مهری درباره فعالیت برخی افراد سودجو در فرودگاه‌های بین‌المللی و فروش دلار و ارز اظهارکرد: خرید و فروش دلار و ارز در فرودگاه‌های کشور ممنوع است و اگر فردی در فرودگاه اقدام به خرید و فروش دلار کند ماموران پلیس حتما با آن برخورد خواهند کرد. او با بیان اینکه مبلغ این معامله و مقدار ارز تبادل شده در آن برای پلیس فرقی ندارد، به ایسنا گفت: به‌طور کلی بحث درباره ممنوعیت فروش دلار و ارز است و نباید در فرودگاه‌ها چنین معامله‌یی انجام شود، بنابراین دیگر تفاوتی ندارد که مبلغ این معامله چقدر است. فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه شهروندان و مسافران باید ارز مورد نیاز خود را از محل‌های مجاز و قانونی تهیه کنند، خاطرنشان کرد: چندی پیش یک راننده‌ تاکسی که اقدام به فروش ارز در یکی از فرودگاه‌ها کرده بود، دستگیر شد، موارد دیگری هم از خرید و فروش ارز در فرودگاه‌ها داشتیم که با آن برخورد شده و پس از تشکیل پرونده متهمان به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

مهری از فعالیت گشت‌های نامحسوس پلیس فرودگاه برای برخورد با این تخلف نیز خبر داد و افزود: علاوه بر ماموران با لباس پلیس، تعدادی از ماموران ما نیز به شکل نامحسوس اقدام به گشت زنی در فرودگاه‌ها و حوزه استحفاظی خود کرده و با خرید و فروش دلار و دیگر ارزها برخورد خواهند کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران