شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125142 | |

به افتخار گی‌یرمو دل‌تورو یکی از چهره‌های نمادین ژانر وحشت، فانتزی و علمی‌-تخیلی، آدمک او برای کلکسیونداران به بازار می‌آید.

به افتخار گی‌یرمو دل‌تورو یکی از چهره‌های نمادین ژانر وحشت، فانتزی و علمی‌-تخیلی، آدمک او برای کلکسیونداران به بازار می‌آید.

به گزارش آسوشیتدپرس، در فاصله کمی پیش از فرارسیدن رخداد کمیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۸، انجمن ملی اقلام کلکسیونی صنعت سرگرمی یک قلم جنس کلکسیونی جدید به افتخار یکی از چهره‌های نمادین ژانر وحشت، فانتزی و علمی‌- تخیلی یعنی گی‌یرمو دل‌تورو فیلمساز بیرون داده است. این آدمک هشت اینچی که بسیار شبیه به دل‌تورو ساخته شده، بخشی از یک مجموعه اختصاصی از محصولات این انجمن است که به زودی و در کمیک‌کان توزیع خواهد شد. آدمک دل تورو که با جزئیات بسیار دقیق ساخته شده، با لباس فابریک کامل، عینک و یک کپی کوچک از دفتر طراحی که این کارگردان در حین فیلمبرداری‌ «هزارتوی پن» استفاده کرد به علاقه‌مندان عرضه می‌شود. فرصتی برای پیش‌خرید این آدمک از چند هفته قبل در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته بود چون تنها ۲ هزار عدد از آن تولید شده است. کمیک‌کان بین‌المللی سن‌دیگو کنفرانسی است سالانه که هر تابستان به مدت چهار روز در شهر سن‌دیگو امریکا برگزار می‌شود. این کنفرانس ابتدا برای نمایش کمیک بوک‌ها در نظر گرفته شد اما بعد گستره بزرگی از سریال‌ها، فیلم‌ها، بازی‌های رایانه‌یی و دیگر محصولات فرهنگی مردمی را دربر گرفت و هر سال با جذب هزاران نفر بازدیدکننده و نیز حضور چهره‌های روز صنعت سرگرمی ادامه یافت. این کنفرانس و همه برنامه‌های پیرامونی آن، چهارمین کنفرانس بزرگ کمیک در دنیا بعد از کمیکت (ژاپن)، اینترنشنال کمیک فستیوال (فرانسه) و لوکا کمیک‌اند گیمز (ایتالیا) محسوب می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران