شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 127748 | |

رییس کمیسیون صنایع اتاق ایران با بیان اینکه 90 درصد تحلیل‌ها این بود که ترامپ عهدشکنی خواهد کرد، گفت: وقتی ما می‌دانیم که عملکرد او چه مشکلاتی ایجاد می‌کند،

رییس کمیسیون صنایع اتاق ایران با بیان اینکه 90 درصد تحلیل‌ها این بود که ترامپ عهدشکنی خواهد کرد، گفت: وقتی ما می‌دانیم که عملکرد او چه مشکلاتی ایجاد می‌کند، چرا یک برنامه یا چند برنامه برای مقابله با آن و مواردی مانند تحریم نفت طراحی نکردیم؟ به گزارش تسنیم، ابوالفضل روغنی با بیان اینکه صنعت ما در حال حاضر مظلوم است، تصریح کرد: صنعت ما امروز حال و روز خوشی ندارد و از سویی درگیر تحریم‌های ظالمانه است و از سوی دیگر با مشکلات مدیریتی در داخل مواجه است. او افزود: مشکلات امروز کشور ناشی از مدیریت ضعیفی است که از قدیم وجود داشته و نمونه آن بی‌توجهی به اقتصاد مقاومتی است. روغنی نداشتن استراتژی بلندمدت را از مشکلات بزرگ صنعتی و اقتصادی دانست وادامه داد: به عنوان مثال وقتی مسوولان ما می‌گویند که برای هر چالشی برنامه و طرح داریم، باید بپرسیم که اگر این طرح‌ها درست عمل کرده‌اند، پس چرا اکنون با مشکلاتی مواجه شده ایم؟ این فعال اقتصادی با بیان اینکه کاش مدیریت صنعتی ما هماهنگ و به صورت جزیره ای عمل نمی‌شد، تصریح کرد: چالش‌هایی که امروز با آن مواجه هستیم ناشی از جزیره‌ای عمل کردن و نداشتن استراتژی کامل و جامع و بلندمدت است.

روغنی افزود: به عنوان مثال نود درصد تحلیل‌ها این بود که ترامپ عهدشکنی خواهد کرد، اما وقتی ما می‌دانیم که عملکرد او چه مشکلاتی ایجاد می‌کند، چرا یک برنامه یا چند برنامه برای مقابله با آن و مواردی مانند تحریم نفت طراحی نکردیم؟

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران