شماره امروز: ۵۴۷

رییس پلیس پیشگیری تهران تشریح کرد

| کدخبر: 124639 | |

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از آغاز هفته آرام در بازار تهران و مراکز خرید خبر داد و گفت: پلیس در کنار کسبه و شهروندان است.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از آغاز هفته آرام در بازار تهران و مراکز خرید خبر داد و گفت: پلیس در کنار کسبه و شهروندان است.

سرهنگ کیوان ظهیری درباره وضعیت بازار تهران و مراکز خرید در نخستین روز از هفته اظهار کرد: خوشبختانه با حضور پلیس و همراهی کسبه و شهروندان از اواخر هفته گذشته وضعیت بازار مطلوب و آرام بوده و از صبح امروز نیز کسبه بازار تهران و دیگر مراکز و مجتمع‌های تجاری نیز روز آرامی را در محل کار خود آغاز کرده‌اند. او با بیان اینکه ماموران پلیس پیشگیری با گشت‌زنی در نقاط مختلف بازار و مراکز تجاری نسبت به تامین امنیت بازار اقدام کرده و خواهند کرد، اظهار کرد: تمام کلانتری‌های سطح شهر نیز آمادگی لازم را داشته و نسبت به تامین امنیت کسبه و شهروندان اقدام خواهند کرد. رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پلیس در کنار کسبه و شهروندان است، خاطرنشان کرد: قطعا ماموران ما به افرادی که بخواهند، امنیت بازار، بازاریان و شهروندان را تهدید کنند، اجازه هیچ‌گونه اقدامی نخواهند داد و بازاریان نیز در صورت رویت افراد سودجو و فرصت‌طلب حتما موضوع را به پلیس اطلاع دهند. ظهیری با اشاره به فعالیت گشت‌های پیاده پلیس پیشگیری به ایسنا گفت: علاوه بر گشت‌های خودرویی، گشت‌های پیاده پلیس پیشگیری نیز در سطح بازار تهران و مراکز خرید حضور داشته و این حضور تا هر زمانی که لازم باشد، ادامه خواهد داشت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران