شماره امروز: ۵۴۷

با حضور 48 نفر از اعضا در محل اتاق ایران

| کدخبر: 124456 | |

نشست مجمع عمومی عادی سالانه اتاق بازرگانی ایران و استرالیا چهارم تیرماه با حضور 48نفر از اعضا در محل اتاق ایران برگزار شد.

نشست مجمع عمومی عادی سالانه اتاق بازرگانی ایران و استرالیا چهارم تیرماه با حضور 48نفر از اعضا در محل اتاق ایران برگزار شد. در این جلسه محمدحسن شمس‌فرد به عنوان رییس مجمع و جمالی و سرچمی به عنوان ناظران و پدیده جاندوست به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند. پس از استماع گزارش هیات‌مدیره از سوی حمیدرضا مناقبی‌نوایی، گزارش خزانه‌دار از سوی جلال‌الدین مقصودی و گزارش بازرس قانونی از سوی سیروس شهسواری همه موارد با اکثریت آرا به تصویب رسید.

بر اساس نتایج این رای‌گیری، حمیدرضا مناقبی، اسدالله عسگراولادی، علیرضا شمس‌فرد، جلال‌الدین مقصودی، محمدحسن دیده‌ور، مرجان آقاجان‌زاده هوشیار و جواد معتمدنیا به عنوان اعضای اصلی هیات‌مدیره معرفی شدند. همچنین رقیه حاتمی‌پور و موسی احمدزاده به عنوان اعضای علی‌البدل هیات‌مدیره انتخاب شدند. از دیگر سو، سیروس شهسواری و سرچمی به عنوان بازرسان معرفی شدند. در حاشیه برگزاری مجمع عمومی سالانه اتاق بازرگانی ایران و استرالیا، اعضای این اتاق طی نشستی با سفیر استرالیا در تهران ایان بیگز و همچنین سفیر ایران در کانبرا فریدون حق بین دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار اعضا در جریان آخرین وضعیت روابط تجاری میان دو کشور قرار گرفتند و از سفرای دو طرف خواستند در زمینه رفع محدودیت‌های بانکی اقدام کنند. در این نشست همچنین پیشنهاد استفاده از ظرفیت مهاجران ایرانی مقیم استرالیا و شرکت‌های کوچک و متوسط در جهت تسهیل روابط بازرگانی دو کشور مطرح شد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران