شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سایت کدال یکی از مهم‌ترین نیازهای بورس بازان محسوب می‌شود و برخی از اطلاعیه‌های کدال طی روزهای اخیر به‌روز شد و اطلاعات حاصله از برخی نمادها بدین شرح است:

سایت کدال یکی از مهم‌ترین نیازهای بورس بازان محسوب می‌شود و برخی از اطلاعیه‌های کدال طی روزهای اخیر به‌روز شد و اطلاعات حاصله از برخی نمادها بدین شرح است:  مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه دی با نماد «ودی» با افزایش سرمایه ٢٢٨درصدی این شرکت از دو محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها، مطالبات و اورده نقدی موافقت نمود. از این درصد افزایش سرمایه ١٣٨درصد آن قطعی و ٩٠ درصد در اختیار هیئت مدیره است. شرکت پتروشیمی امیرکبیر با نماد «شکبیر» اعلام نمود پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حریق انبار محصول در واحد پلی اتیلن سبک خطی به استحضار می‌رساند با تلاش کارکنان شرکت و حضور به موقع آتش نشانی اطفا گردید ضمناً کلیه کارخانه و انبارهای مربوطه تحت پوشش بیمه آتش سوزی هست به این منظور اطلاع‌رسانی و هماهنگی لازم با شرکت بیمه‌گر برای ارزیابی و جبران خسارت انجام شده است لذا به محض دریافت اطلاعات بیشتر، شفاف سازی لازم در این خصوص انجام خواهد شد. شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران با نماد «مادیرا» اهم تصمیمات اخذ شده در مجامع خود را منتشر نمود. گفتنی است مادیرا ٢٢تومان سود به ازای هر سهم تقسیم کرد. شرکت پالایش نفت اصفهان با نماد «شپنا» در اصلاحیه‌ای سود هر سهم ١٢ ماهه منتهی به اسفند ١٣٩٩ را از ١٢٨٨رالا به ١٩۵۶راله افزایش داد و با تعدیل مثبت ۵٢ درصدی روبرو شد. شرکت علت این تعدیل را اعلام نرخ قطعی نفت خام، اصلاح نرخ‌های برآوردی سه‌ماهه آخر سال ١٣٩٩ و تعدیل نرخ نفت خام و فرآورده‌های اسفندماه ١٣٩٨ اعلام نمود. شرکت بهنوش ایران با نماد«غبهنوش» اعلام نمود نظر به بهره‌برداری از کارخانه یاسوج، به اطلاع سهامداران محترم می‌رساند، واحد یاسوج تا سال ١٣٩٩ به اجاره داده‌شده بود و پس از بهره‌برداری آزمایشی، از تاریخ ١۴٠٠.٠۴.٢۶ فعالیت رسمی خود را با محوریت تولید دوغ با برند آبعلی آغاز می‌نماید. ظرفیت اسمی این واحد در تولید دوغ آبعلی ۶٠ تن هست جهت بهسازی ماشین‌آلات این پروژه حدود ١٠۴۶٠٠میلیون ریال از ماشین‌آلات موجود شرکت به همراه پرداخت‌های جانبی آن هزینه شده است. شرکت داروسازی شهید قاضی با نماد «دقاضی» اعلام نمود با توجه به اخذ مجوز افزایش قیمت‌های جدید از سوی سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فروش شرکت نسبت به آخرین پیش بینی ٢٢درصد افزایش نشان می‌دهد. شرکت پالایش نفت تهران «شتران» در ١٢ماهه منتهی به اسفند ١٣٩٩ مبلغ ١,۴٧٧ریال برای هر سهم سود حسابرسی شده محقق کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ٢٣٨درصد رشد داشته است. شرکت پالایش نفت شیراز«شراز» در اصلاحیه‌ای سود هر سهم ١٢ ماهه منتهی به اسفند ١٣٩٩ را از ١,٢٩۴ریال به ٢٠,١٧٨ریال افزایش داد و با تعدیل مثبت ۵۶درصدی روبرو شد. شرکت علت این تعدیل را اعلام نرخ قطعی نفت خام، اصلاح نرخ‌های برآوردی سه‌ماهه آخر سال ١٣٩٩ و تعدیل نرخ نفت خام و فرآورده‌های اسفندماه ١٣٩٨ اعلام نمود. شرکت پالایش نفت لاوان «شاوان» در اصلاحیه‌ای سود هر سهم ١٢ ماهه منتهی به اسفند ١٣٩٩ را از ٨٠۵٨ریال به ١٧,٩٧٠ریال افزایش داد و با تعدیل مثبت ١٢٣درصدی روبرو شد. سود خالص با افزایش ۶٣۶ درصدی به دو هزار و ۵۵میلیارد تومان رسیده است. شرکت نفت بهران با نماد «شبهرن» از افزایش نرخ فروش محصولات بنزینی و محصولات دیزلی خبر داد.

شرکت نفت سپاهان با نماد«شسپا» از افزایش نرخ فروش محصولات بنزینی و محصولات دیزلی خبر داد. شرکت مالیبل سایپا «خلیبل» در سه‌ماهه منتهی به خرداد ٩٩ برای هر سهم ۵٧٨ریال زیان محقق کرد که به نسبت دوره مشابه قبل رشد ١٣٨درصدی داشته است. شرکت بنیان دیزل «خبنیان» در سه‌ماهه منتهی به خرداد ٩٩ برای هر سهم ٢١۶ ریال سود محقق کرد در حالی که در دوره مشابه قبل ۴٩ریال زیان شناسایی کرده بود. شرکت کمباین سازی ایران «تکمبا» اعلام نمود افزایش نرخ ٣۶درصد هست که سهم فروش این محصول از کل فروش شرکت در سال ١٣٩٩ به میزان ٧١ رصد هست.  شرکت کربن ایران «شکربن» در سه‌ماهه منتهی به خرداد ٩٩ برای هر سهم ٢,٠٠١ریال سود محقق کرد که رشد ۴٨۵درصدی داشته است. شرکت پتروشیمی امیر کبیر«شکبیر» در سه‌ماهه منتهی به خرداد ٩٩ برای هر سهم ٢,٩٨۶ریال سود محقق کرد که رشد ٣١٢درصدی نسبت به دوره قبل داشته است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران