شماره امروز: ۵۴۷

| | |

اگرچه تورم به وجود آمده در سال‌ها و ماه‌های اخیر موجبات نگرانی بخش بزرگی از مردم جامعه را تحت تاثیر قرار داده، با این وجود برنده اصلی این تورم کمرشکن،

رشد خوب سود «دتماد»

اگرچه تورم به وجود آمده در سال‌ها و ماه‌های اخیر موجبات نگرانی بخش بزرگی از مردم جامعه را تحت تاثیر قرار داده، با این وجود برنده اصلی این تورم کمرشکن، شرکت‌های تولیدی آنهم با توجه به ضعف شدید نظارتی و افزایش نرخ‌های فروش هستند. شرکت «مواداولیه داروپخش» نیز از این قاعده مستثنی نبود و با توجه به افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش غیر نارکوتیک‌های داخلی و فروش عجیب نارکوتیک‌های صادراتی موفق به تحقق سود خالصی مطلوب گردید. همان‌گونه که در صورت‌های مالی حسابرسی شده شرکت در ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۹ نیز مشهود است، بخش عمده‌ای از رشد درآمد‌های شرکت مربوط به رشد چشمگیر نرخ‌های فروش و همچنین مقادیر فروش محصولات غیر نارکوتیک‌های داخلی در این مدت است. در مجموع از نکات امیدوارکننده گزارش‌های مالی منتشره این شرکت می‌توان به افزایش قابل ملاحظه مقادیر و درآمد‌های فروش در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اشاره داشت. این شرکت در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ موفق به ثبت درآمدی ۳۲۳۹ میلیارد ریالی شده که این موضوع منجر به تحقق سود خالصی ۱.۴۹۹ میلیارد ریالی همراه با حاشیه سود خالصی چشمگیر شد.

افزایش ۳۷  درصدی درآمد «حفاری شمال»

شرکت حفاری شمال در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده خود را در مهرماه برابر با ۱.۴۴۲ میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تاکنون توانسته ۵.۳۵۰ میلیارد ریال درآمد را به ثبت برساند. میزان درآمد ثبت شده شرکت «حفاری» طی دوره منتهی به مهرماه، افزایش ۴۳ درصدی را در مقایسه با ماه گذشته تجربه کرده، همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۳۵ درصدی را به دنبال داشته است. درآمد حاصل شده شرکت حفاری از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه، افزایش ۳۷ درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به همراه داشته است. بر این اساس، شرکت حفاری شمال بیشترین میزان درآمد را از بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۱» با ۳۶۲.۰۷۸ میلیون ریال به ثبت رسانده که این بخش ۴ درصد رشد را در مقایسه با شهریورماه به همراه داشته و جایگاه بعدی را بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۲» با ۳۵۳.۴۲۰ میلیون ریال به خود اختصاص داده و افزایش ۳۴ درصدی را نسبت به شهریورماه داشته است. طبق این گزارش، درآمد شناسایی شده حفاری شمال در مهرماه سال جاری، در مقایسه با ابتدای سال مالی رشد قابل ملاحظه ۴۸۲ درصدی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته در هر ماه افزایش قابل توجهی را به دست آورد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران