شماره امروز: ۵۴۷

| | |

استفاده نادرست از عکس در بعضی از اخبار باعث ایجاد نگرانی در بین شهروندان می شود. در این روزها که مهم ترین اخبار منتشر شده در دنیا مربوط به آمار مبتلایان به ویروس کرونا است و این موضوع باعث شده

ایجاد نگرانی در بین شهروندان  با انتشار عکس های غیر مرتبط با اخبار

استفاده نادرست از عکس در بعضی از اخبار باعث ایجاد نگرانی در بین شهروندان می شود. در این روزها که مهم ترین اخبار منتشر شده در دنیا مربوط به آمار مبتلایان به ویروس کرونا است و این موضوع باعث شده تا حساسیت کار تمامی اصحاب رسانه افزایش یابد چرا که هر اشتباهی می تواند منجر به اضطراب بیشتر در بین مردم شود. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری متروی تهران یکی از عمده مشکلاتی که با شیوع ویروس کرونا جامعه با آن مواجه شد استرس و نگرانی مردم از ابتلا به این بیماری است. انتشار اخبار کرونا با تصاویری از مترو که هیچ ارتباطی با این شبکه ریلی ندارد، باعث ایجاد نگرانی در بین شهروندانی می شود که روزانه از این وسیله حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، جالب اینجاست بعضی از رسانه های داخلی وقتی آمار مبتلایان یا فوت‌شدگان را منتشر می کنند به جای اینکه عکس های مرتبط با خبر را که مربوط به بخش های بهداشتی و درمانی است منتشر کنند تا برداشت اشتباهی نشود، عکس مترو را کار می کنند در حالی که در اخبار خارجی با این موضوع برای اطلاع رسانی از عکس های آمبولانس و بیمارستان استفاده می‌کنند. انتظار می رود در حال حاضر که  مدیریت افکار عمومی در دست رسانه هاست و هر لحظه ممکن است با یک تصویر یا خبر بسیاری از مردم دچار سوء برداشت شوند با دقت و حساسیت بیشتری در انتشار اخبار و تصاویر اقدام کنند.

مجید محسنی‌مجد مدیرعامل  شرکت توسعه صنایع بهشهر: 

تحقق اشتغال‌زایی و جهش تولید  در بهپاک  عملیاتی  شد

مجید محسنی‌مجد مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات مدیرعامل، مدیران و همه پرسنل و کارگران این شرکت، اعلام کرد: امروز و در حضور همه بزرگواران با درخواست شرکت بهپاک مبنی بر صدور مجوز برای انجام دو پروژه خط تولید غذای دام و طیور و طرح تصفیه روغن خام موافقت نموده و بسیار خوشحالیم که این شرکت توانایی لازم برای انجام این طرح‌ها را در اختیار دارد. وی با تاکید بر جایگاه ویژه شرکت بهپاک در استان مازندران و مخصوصا شهرستان بهشهر و سایر شرکت‌های گروه توسعه صنایع بهشهر خاطرنشان کرد: شرکت بهپاک برای اولین‌بار در تاریخ این گروه با افزایش سرمایه سنگین ۵۰۰ میلیارد تومانی مواجه شده است. که این اقدام با سایر کارهای انجام شده می‌تواند نوید بخش روزهای پر کاری برای آنها باشد. محسنی‌مجد توجه ویژه مسوولان محترم استان به ویژه نماینده محترم ولی فقیه، امام جمعه محترم و نماینده محترم شهرستان بهشهر در مجلس شورای اسلامی و سایر مسوولان این شهرستان را به فال نیک گرفت و افزود: حضور این عزیزان نشانگر جایگاه ویژه شرکت صنعتی بهپاک در استان مازندران است و ما نیز این مجموعه کوشا را یکی از ارکان مهم توسعه صنایع بهشهر می‌دانیم و از هیچ کمک و تسهیل در اموری کوتاهی نخواهیم کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران