شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: میزان عرضه شستا بزرگ است

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: میزان عرضه شستا بزرگ است بنابراین زمان بورسی شدن‌آن  طولانی خواهد بود، اما با نظر سازمان بورس احتمال دارد که حدود پنج درصد آن در بازار سرمایه عرضه شود.

به گزارش سنا، محمد رضوانی‌فر در نشست بررسی عملکرد ماهه شرکت‌های تابعه صبا تامین افزود: البته شاید میزان عرضه اولیه سهام شستا تا ۱۰ درصد نیز قابل افزایش باشد. البته این میزان برای عرضه اولیه است و بقیه آن متناسب با سیاست‌های سازمان و شرایط بازار انجام می‌شود.

وی با اظهار امیدواری نسبت به بورسی شدن صبا تامین و شرکت‌های تابعه آن در سال ۹۸ گفت: حضور شستا، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در بورس عامل اصلی رسیدن به اصل مهم شفافیت است.

رضوانی فرد ادامه داد: مهم‌ترین و نخستین برنامه ما به منظور تحول در شستا ساماندهی شرکت‌ها از طریق ادغام، انحلال، ورود به بورس و فروش سهام بود. در یک‌سال گذشته، هفت شرکت و یک هلدینگ به بورس پیوستند و مراحل ورود به بورس شرکت‌های باقی مانده به سرعت در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) اظهار داشت: آگاهی بخشی، به‌روزرسانی و شفاف‌سازی برای سهامداران و ذی‌نفعان تامین اجتماعی اهمیت بسزایی دارد.

رضوانی‌فر با تجلیل از عملکرد شرکت‌های تابعه هلدینگ سرمایه‌گذاری صبا تامین افزود: شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین و شرکت‌های تابعه آن بازوی اصلی شستا در صیانت و بازارگردانی سهام شرکت‌های بورسی شستاست و از این جهت اهمیت بسزایی دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران