شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مبلغ فروش «قمرو» ۱۰۷درصد افزایش یافت: شرکت قند مرودشت در فعالیت یک ماهه مهر۱۳۹۸ توانسته مبلغ فروش خود را ۱۰۷ درصد افزایش

   مبلغ فروش «قمرو» ۱۰۷درصد افزایش یافت: شرکت قند مرودشت در فعالیت یک ماهه مهر۱۳۹۸ توانسته مبلغ فروش خود را ۱۰۷ درصد افزایش دهد. به گزارش سنا، شرکت قند مرودشت طی گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به ۳۰مهر۱۳۹۸ مبلغ فروش خود را به ۱۸۹میلیارد و ۶میلیون ریال رساند. مبلغ فروش این شرکت در شهریور۱۳۹۸ به ۹۱میلیارد و ۲۰۷میلیون ریال رسید که طی مهر ماه معادل ۱۰۷درصد افزایش یافته است. این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان ۳۰مهر۱۳۹۸ توانسته مبلغ فروش خود را به ۲۸۸میلیارد و ۲۸۰میلیون ریال برساند. «قمرو» در گزارش ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ اعلام کرده است که قصد دارد در دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۹ ظرفیت کارخانه را به میزان ۲هزار و ۵۰۰ تن ارتقا دهد. علاوه بر این نرخ فروش محصولات برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۹ نرخ فروش محصول اصلی شرکت از طرف سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تعیین می‌شود و در صورت اشباع بازار از محصول شکر کاهش نرخ فروش از نرخ مصوب دولت نیز متصور است.

   تعیین سود ۴۰ ریالی هر سهم «وخارزم»: مجمع عمومی شرکت سرمایه‎گذاری خوارزمی تقسیم مبلغ ۴۰ ریال سود نقدی و ۱۱۱ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند. مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه‎گذاری خوارزمی برای سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸ برگزار شد. دستور جلسه مجمع عمومی سالانه «وخارزم» برای دوره مالی ذکر شده به شرح زیر بوده است:  استماع گزارش هیات‌مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیات‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات‌مدیره و تعیین پاداش هیات‌مدیره. براساس گزارش منتشر شده در خصوص این جلسه، خلاصه تصمیمات مجمع عمومی شرکت سرمایه‎گذاری خوارزمی عبارت است از:  سود نقدی به ازای هر سهم به مبلغ ۴۰ ریال و سود خالص به ازای هر سهم ۱۱۱ ریال تصویب شد. سود خالص یک هزار و ۳۸۴ میلیارد و ۴۳۵ میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره با لحاظ کردن مصوبات مجمع، ۵۸۸ میلیارد و ۸۹۹ میلیون ریال اعلام شد. رازدار به ‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس و همچنین آزموده کاردان به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران