شماره امروز: ۵۴۷

| | |

تعیین سود ۹۰ ریالی هر سهم «بمپنا»: مجمع عمومی شرکت تولید برق عسلویه مپنا تقسیم مبلغ یک هزار و ۹۰ ریال سود نقدی و یک هزار ۸۴۳ ریال سود خالص

    تعیین سود ۹۰ ریالی هر سهم «بمپنا»:  مجمع عمومی شرکت تولید برق عسلویه مپنا تقسیم مبلغ یک هزار و ۹۰ ریال سود نقدی و یک هزار ۸۴۳ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند. به گزارش سنا، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت تولید برق عسلویه مپنا برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ در روز دوشنبه ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸ برگزار شد. دستور جلسه مجمع عمومی سالانه «بمپنا» برای دوره مالی ذکر شده به شرح زیر بوده است:  استماع گزارش هیات‌مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیات‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات‌مدیره و تعیین پاداش هیات‌مدیره. براساس گزارش منتشر شده در خصوص این جلسه، خلاصه تصمیمات مجمع عمومی شرکت تولید برق عسلویه مپنا عبارت است از:  سود نقدی به ازای هر سهم به مبلغ ۹۰ ریال و سود خالص به ازای هر سهم ۸۴۳ ریال تصویب شد. سود خالص ۶۱۳ میلیارد و ۳۹۸ میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره با لحاظ کردن مصوبات مجمع، ۵ هزار و ۷۲۱ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال اعلام شد.

    فروش ۳۷هزارمیلیارد ریالی محصولات «شپدیس» در تیر۱۳۹۸:شرکت پتروشیمی پردیس در گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۱تیر۱۳۹۸، فروش خود را ۸هزار و ۳۲۵میلیارد و ۲۹۸میلیون ریال اعلام کرد. این گزارش در حالی منتشر شده است که «شپدیس» از ابتدای سال جاری تا پایان تیر۱۳۹۸ توانسته ۲میلیون و ۴۰۲هزار و ۵۶تن انواع محصولات خود را به ارزش ۴۵هزار و ۷۸۰میلیارد و۴۲۷میلیون ریال به فروش برساند. گفتنی است؛ در اطلاعیه شفاف‌سازی منتشره شده خود اعلام کرده است که نرخ فروش اوره داخلی تیر ماه از طریق هماهنگی با انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی و به صورت علی‌الحساب تعیین شده است. بدیهی است هر گونه تغییر احتمالی در نرخ‌های اعمال شده، از طریق سامانه کدال به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران