شماره امروز: ۵۴۷

| | |

فردا کالاهای حلال ۵۰۲ پتروشیمی بیستون، گاز بوتان صنعتی، گاز پروپان صنعتی، گاز مایع صنعتی و هگزان پتروشیمی بندر امام و نفتای سبک پالایش نفت آبادان و گاز مایع شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.

  ۵ هزار تن نفتا در بورس انرژی ایران عرضه می‌شود

فردا کالاهای حلال ۵۰۲ پتروشیمی بیستون، گاز بوتان صنعتی، گاز پروپان صنعتی، گاز مایع صنعتی و هگزان پتروشیمی بندر امام و نفتای سبک پالایش نفت آبادان و گاز مایع شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد. به گزارش سنا، روز شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه کالاهای حلال ۵۰۲ پتروشیمی بیستون، گاز بوتان صنعتی، گاز پروپان صنعتی، گاز مایع صنعتی و هگزان پتروشیمی بندر امام و نفتای سبک پالایش نفت آبادان در رینگ داخلی و گاز مایع شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می‌شود.در آخرین روز کاری هفته گذشته نیز کالاهای آیزوریسایکل و نفتای سبک پالایش نفت بندرعباس در رینگ داخلی بازار فیزیکی عرضه شدند.طی معاملات این روز ۲، ۵۲۵ تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش بیش از ۱۴۶ میلیارد و ۷۵۹ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد.همچنین در جریان معاملات روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، در تابلوی قراردادهای سلف موازی استاندارد با سررسید یکسال و بیشتر در نماد «سنفت ۹۸۲»، تعداد ۲۰ قرارداد به ارزش بیش از ۱۵۰ میلیون ریال داد و ستد شد.

  رشد ۵۵۲میلیون ریالی پرتفوی بورسی «وگستر»

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان با توجه به صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس به رشد ۵۵۲میلیون ریالی رسید. به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ را منتشر کرد. در این اطلاعیه اعلام کرد که پرتفوی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس رشد ۵۵۲میلیون ریالی داشته است.در این اطلاعیه با توجه به وضعیت پرتفوی شرکت‌های بورسی «وگستر» بهای تمام شده در این دوره با رشد ۶۴۸میلیون ریالی به مبلغ ۳۹۰میلیارد و ۴۳۹میلیون ریال رسید. همچنین بهای تمام شده این دوره با رشد ۴۰میلیارد و ۸۳۸میلیون ریالی به مبلغ ۳۹۰میلیارد و ۹۹۱میلیون ریال رسید.این شرکت با سرمایه ۴۰۰میلیارد ریالی سود هرسهم را ۸۴ریال اعلام کرد. همچنین سود عملیاتی این شرکت در این دوره ۳۱میلیارد ریال، سود خالص نیز ۳۳میلیارد ریال و زیان انباشته پایان دوره به ۱۵۳میلیارد ریال رسیده است.طی دوره مورد گزارش ارزش کل سهام واگذار شده پرتفوی «وگستر» به ۴۵۵میلیارد و ۶۱۹میلیون ریال رسیده که سود این واگذاری ۸۸میلیارد و ۱۸۳میلیون ریال منتشر شده است.در این اطلاعیه کل مبلغ سهام خریداری شده در بورس این شرکت به ۱۴میلیارد و ۸۹۴میلیون ریال بالغ شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران