شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سود ۱۹۸ ریالی برای «واحیا»: پرتفوی ۶ماهه سهام شرکت مجتمع صنایع و معادن احیا سپاهان ۸میلیارد و ۵۶۸میلیون ریال سود کسب کرد

  سود ۱۹۸ ریالی برای «واحیا»: پرتفوی ۶ماهه سهام شرکت مجتمع صنایع و معادن احیا سپاهان ۸میلیارد و ۵۶۸میلیون ریال سود کسب کرد. همچنین، شرکت در صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۶ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۷، با سرمایه یک هزار میلیارد ریالی سود هر سهم را ۱۹۸ریال اعلام کرد. علاوه بر این شرکت زیان عملیاتی را ۳۲میلیارد ریال، سود خالص را ۱۹۸میلیارد ریال و سود انباشته در پایان دوره را ۲هزار و ۱۷۱میلیارد ریال اعلام کرد. افزون بر این، “واحیا “ در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس با افزایش هشت میلیارد و ۵۶۸میلیون ریالی، بهای تمام شده خود را در پایان دوره یک میلیارد و ۴۷۰میلیون ریال منتشر کرد. از سویی دیگر، در این دوره ارزش بازار پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس این شرکت با رشد سه میلیارد و ۵۰۹میلیون ریال به مبلغ ۱۰میلیارد و ۳۸میلیون ریال رسید.

  266ریال سود یکساله «ولغدر»: شرکت لیزینگ خودرو غدیر در اطلاعات و صورت‌های مالی 12ماهه خود سود هرسهم را 266ریال اعلام کرد. همچنین، “ولغدر “ سود عملیاتی را در دوره مورد گزارش نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد ۱۰۶درصدی مبلغ ۱۴۹میلیارد ریال، سود خالص پس از کسر مالیات را با رشد ۶۵درصدی مبلغ ۱۴۱میلیارد ریال و سود انباشته در پایان دوره با رشد ۵۹درصدی ۱۶۲میلیارد ریال ذکر کرده است. این شرکت اعلام کرده است که با توجه به تصمیمات اتخاذ شده و تلاش‌ها و پیگیری‌ها و فعالیت فروش گسترش یافته، هیات‌مدیره درصدد آن است که با در نظرگرفتن منابع و ریسک‌ها و اقدام جهت قراردادهای جدید و حفظ جایگاه بورس و ارتقای آن با توجه به عملکرد شرکت، هر چه بیشتر در راستای تحقق اهداف سازمان و سهامداران اقدام‌های لازم را انجام دهد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران