شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 134821 | |

اصلاحیه مزایده «تاپیکو» در کدال: شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با انتشار اطلاعیه‌ای در شبکه کدال، در خصوص اصلاح مزایده این شرکت توضیحاتی ارایه داد.

  اصلاحیه مزایده «تاپیکو» در کدال: شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با انتشار اطلاعیه‌ای در شبکه کدال، در خصوص اصلاح مزایده این شرکت توضیحاتی ارایه داد. «تاپیکو» در خصوص برنامه مزایده این شرکت، شفاف‌سازی کرد. به گزارش سنا، شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با انتشار اطلاعیه‌ای در شبکه کدال، در خصوص اصلاح مزایده این شرکت توضیحاتی ارایه داد. این شرکت در خصوص مزایده شرکت توسعه نفت و گاز آریا اعلام کرده است، فعالیت اصلی شرکت مورد واگذاری عبارت از اقدامات اولیه در خصوص احداث پالایشگاه میعانات گازی به ظرفیت ۶٠ هزار بشکه در روز (١ واحد از ٨ پالایشگاه طرح فراگیر پالایش سیراف) واقع در میدان گازی پارس جنوبی است.

«تاپیکو» همچنین در این اطلاعیه آورده است، مهم‌ترین دارایی‌های این شرکت شامل مبلغ ١٢٠ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در شرکت زیر ساخت فراگیر پالایشی سیراف و مبلغ حدود ۵۴ میلیارد ریال پیش پرداخت سرمایه‌گذاری‌ها به شرکت زیرساخت فراگیر پالایشی سیراف بابت سهم شرکت از هزینه‌های اجرای عملیات آماده‌سازیی طرح است.

یادآور می‌شود، قیمت پایه مزایده مبلغ ٨٣.٠٣٠ میلیون ریال بوده و خریدار موظف است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران