شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 129167 | |

انتشار تصویرهای نابهنجار از مدیرعامل این شرکت که در حال مصرف مواد مخدر و نوشیدنی‌های الکلی است موجب نگرانی سهامداران از ادامه مدیریت وی بر شرکت تسلا موتورز بود و بدین ترتیب،

انتشار تصویرهای نابهنجار از مدیرعامل این شرکت که در حال مصرف مواد مخدر و نوشیدنی‌های الکلی است موجب نگرانی سهامداران از ادامه مدیریت وی بر شرکت تسلا موتورز بود و بدین ترتیب، تصمیم سهامداران بر آن شد تا با فروش سهام این شرکت، ریسک حضور این سهم در پرتفوی خود را به صفر برسانند.

قیمت سهام شرکت تسلاموتورز، طی انتشار فیلمی از مدیر عامل این شرکت، ایلان ماسک، افت 9 درصدی را در آخرین روز معاملاتی تجربه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه سنا، سهام شرکت تسلا موتورز که چند هفته‌ای است یکی از پر سر و صدا‌ترین سهام بازار امریکا نامیده شده است، در آخرین روز کاری هفته با صف فروش سهامداران مواجه شد که آن هم تنها یک دلیل داشت، مصرف ماریجوانا توسط مدیر عامل این شرکت!

در روز جمعه، فایل ویدیویی در یوتیوب به صورت گسترده‌ای پخش شد که در آن ایلان ماسک، مدیر عامل این شرکت در حین ضبط یک برنامه پادکست با جو روگان، مشغول مصرف ماریجوانا بود. این فایل تصویری به سرعت شاخص قیمت سهام تسلا موتورز را نزولی کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران