شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125095 | |

ساعات کاری معاملات بورس تهران به دلیل قرار گرفتن در محدوده زمانی تعیین شده تغییر نخواهد کرد. بر این اساس حسن قالیباف‌اصل مدیرعامل بورس تهران عنوان کرد:

ساعات کاری معاملات بورس تهران به دلیل قرار گرفتن در محدوده زمانی تعیین شده تغییر نخواهد کرد. بر این اساس حسن قالیباف‌اصل مدیرعامل بورس تهران عنوان کرد: ساعات کاری معاملات بورس تهران به دلیل قرار گرفتن در محدوده زمانی تعیین شده، تغییری نکرده و 9 الی 12:30 است اما ساعت کاری بخش اداری 6 الی 14 خواهد بود. به گزارش سنا، مدیرعامل بورس تهران ادامه داد: این تصمیم برای همراهی با تصمیمات سراسری و بخشنامه‌های ملی گرفته شده است، اما همکاران بخش عملیات و حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بورس برای نگهداری و انجام فعالیت‌ها می‌توانند در ساعت غیر ادارای تعیین شده حضور داشته باشند.

از سوی دیگر محسن خدابخش مدیر نظارت بر بورس‌ها و بازارهای سازمان بورس نیز بیان کرد: ساعت کاری معاملات بازار سهام طی ماه جاری تغییری نکرده و مانند همیشه بین 9 تا 12:30 روزهای شنبه تا چهارشنبه است.

این در حالی است که احتمالا ساعت ادارای بورس‌ها با تغییراتی روبه‌رو شود که در صورت تصمیم نهایی توسط مسوولان مربوطه اعلام خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران