شماره امروز: ۵۴۷

رییس کل سازمان خصوصی‌سازی مطرح کرد

| کدخبر: 121709 | |

در حال تدوین و بررسی امور حقوقی و اداری هستیم و تدارک‌های لازم درخصوص نرم‌افزارها و بسترهای الکترونیکی نیز در این زمینه لحاظ خواهد شد.

در حال تدوین و بررسی امور حقوقی و اداری هستیم و تدارک‌های لازم درخصوص نرم‌افزارها و بسترهای الکترونیکی نیز در این زمینه لحاظ خواهد شد. به گزارش سازمان خصوصی‌سازی، پوری‌حسینی رییس کل سازمان خصوصی‌سازی در خصوص سهام عدالت متوفیان گفت: تعیین تکلیف این دسته از مشمولان موضوعی زمانبر و پیچیده به لحاظ حقوقی و اداری است که البته بررسی و اقدامات لازم در این زمینه در سازمان خصوصی‌سازی در حال انجام است. رییس کل سازمان خصوصی‌سازی افزود: به عنوان مثال کلیت موضوع از این قرار است تا اصل سهام عدالت و سود آن میان وراث تقسیم شود، حالا اگر یکی از وراث هم فوت کرده باشد این موضوع پیچیده‌تر می‌شود.

وی اضافه کرد: بر این اساس همان‌ گونه که اشاره شد در حال تدوین و بررسی امور حقوقی و اداری در این زمینه هستیم و تدارک‌های لازم در خصوص نرم‌افزارها و بسترهای الکترونیکی نیز در این زمینه لحاظ خواهد شد. رییس کل سازمان خصوصی‌سازی اذعان داشت: در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا در چند ماه آینده پس از فراهم آمدن زیرساخت‌های لازم، اطلاع‌رسانی مناسبی در خصوص نحوه تقسیم اصل سهام عدالت و سود آن میان وراث و همچنین مدارک مورد نیاز انجام دهیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران