شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119856 | |

معاون سازمان خصوصی‌سازی از نزدیکی به زمان اتمام پرداخت سود سهام عدالت کلیه مشمولان سهام عدالت خبر داد. داود خانی عضو هیات عامل و معاون این سازمان اظهار داشت:

گروه بورس|

معاون سازمان خصوصی‌سازی از نزدیکی به زمان اتمام پرداخت سود سهام عدالت کلیه مشمولان سهام عدالت خبر داد. داود خانی عضو هیات عامل و معاون این سازمان اظهار داشت: پرداخت سود مشمولین سهام عدالت که از چند ماه قبل آغاز شده است کماکان با نظم و برنامه مشخص در حال انجام است و آخرین گروه از مشمولان (گروه بیستم) که شامل بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی و شاغلین دستگاه‌های اجرایی بوده‌اند نیز به تدریج در حال دریافت سود خود هستند. خانی گفت: از مجموع بانک‌های ۳۵گانه‌یی که عملیات واریز سود مشمولین سهام عدالت از جمله گروه آخر از مشمولین را عهده‌دار بودند، تاکنون بالغ بر

۲۸ بانک با مشمولین تسویه‌حساب کرده‌اند و عملیات واریز سود به حساب باقی بانک‌ها جهت تسویه مانده سود سهام عدالت توسط آنها با مشمولان طی چند روز کاری آینده خاتمه خواهد یافت و بدین‌ترتیب تمامی مشمولان به صورت یک نوبت کامل سود مطالبات سهام عدالت خود را که ناشی از عملکرد سال مالی ٩٥ شرکت‌های سرمایه‌پذیر است را دریافت کردند. خانی یادآور شد: اشخاصی که طی دو الی سه ماه گذشته شماره شبا بانکی مربوط به خود را به سامانه سهام عدالت اعلام و تایید دریافت کردند نیز می‌توانند از اردیبهشت ماه به صورت یکجا سود سهام خود را دریافت کنند و این گروه از مشمولان ‌باید منتظر باشند که در این خصوص اطلاع‌رسانی مناسب هم از طریق سایت سهام عدالت و سایر منابع رسمی کشور اعلام خواهد شد. وی همچنین اقدامات ثبت‌نام، ثبت شبا بانکی و عملیات مالی وصول مانده بدهی و دریافت سودها توسط مردم نظیر واریز سود به حساب بالغ بر ۳۸ میلیون نفر از مشمولین را از قابل‌توجه‌ترین خدمات دولت الکترونیک برشمرد که نشانگر پیش‌بینی دقیق و برنامه‌ریزی سازمان خصوصی‌سازی در اجرای این طرح مهم و ملی از طریق سامانه تعاملی سهام عدالت و مرکز پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی مشمولان و در راستای تکریم حقوق شهروندی مردم بوده است. داود خانی افزود: چنانچه مشمولان تاکنون موفق به ثبت و وارد کردن شماره شبا بانکی خود در سامانه سهام عدالت نشده‌اند از هم‌اکنون می‌توانند با ثبت شماره شبا بانکی خود در سامانه، پس از راستی‌آزمایی و تایید شماره شبا بانکی توسط بانک‌های عامل سود سهام عدالت را دریافت کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران