شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119040 | |

اعلام گزارش 9 ماهه «پترول»: شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌یی 9 ماهه منتهی به 30بهمن ماه 96 را حسابرسی نشده و با سرمایه 20هزار میلیون ریال منتشر کرد.

 اعلام گزارش 9 ماهه «پترول»: شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌یی 9 ماهه منتهی به 30بهمن ماه 96 را حسابرسی نشده و با سرمایه 20هزار میلیون ریال منتشر کرد. بر این اساس، شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان با انتشار عملکرد 9 ماهه خود اعلام کرد در دوره

سه ماهه سوم سال مالی منتهی به اردیبهشت 97 مبلغ 342 میلیارد و 312 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 17 میلیون ریال سود به‌ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل زیان را به سود تبدیل کرد. افزون بر این، «پترول» در دوره 9 ماهه مشابه سال مالی قبل مبلغ 2 ریال زیان به‌ازای هر سهم اختصاص داده بود. همچنین، با افزوده شدن سود خالص به سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ

4 هزار و 226میلیارد و 967 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حساب‌های این شرکت منظور شد.

 خروج «خگستر» از رینگ‌سازی مشهد: شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو درباره نتایج برگزاری مزایده دیروز توضیح داد. بر این اساس، شرکت دیروز اقدام به واگذاری کل سرمایه‌گذاری معادل 14.77 درصد سهام شرکت رینگ‌سازی مشهد از طریق مزایده عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار کرد. همچنین، «خگستر» اعلام کرده با توجه به فروش کل سرمایه‌گذاری معادل 14.77درصد سهام شرکت رینگ‌سازی مشهد، سودآوری شرکت به‌ازای هر سهم 126 ریال است. افزون بر این، مبلغ کل فروش 211 هزار و 874 میلیون ریال، مبلغ ارزش دفتری 22 هزار و 99 میلیون ریال و کل سود واگذاری 188 هزار و 285 میلیون ریال اعلام شده است. همچنین تسویه خارج از پایاپای و قطعیت معامله مذکور حداکثر تا 9 روز کاری بعد از این تاریخ است. برنده این مزایده شرکت پویا گستر خراسان است که برای خرید این سهام با مبلغ 211 هزار و 874 میلیون ریال توافق کرده است. همچنین نحوه تسویه نقد و اقساط حسب شرایط مزایده است.

 توضیح «وسینا» درباره یک مزایده: بانک سینا در اطلاعیه‌یی اقدام به افشای اطلاعات با اهمیت کرد. بر این اساس، «وسینا» در این اطلاعیه موضوع مزایده را آگهی فروش سهام شرکت‌های مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن و توسعه سینا متعلق به بانک سینا اعلام کرد که در 28 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد. مراسم بازگشایی پاکت‌های شرکت در مزایده راس ساعت 10 صبح روز دوشنبه خواهد بود.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران