شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 118580 | |

شفاف‌سازی «خکاوه»: درخصوص یک شایعه: سایپا دیزل در مورد خبر منتشره در تارنمای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌یی توضیح داد. بر این اساس، شرکت سایپا دیزل در خصوص شایعه منتشر شده شفاف‌سازی کرد.

 شفاف‌سازی «خکاوه»: درخصوص یک شایعه: سایپا دیزل در مورد خبر منتشره در تارنمای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌یی توضیح داد. بر این اساس، شرکت سایپا دیزل در خصوص شایعه منتشر شده شفاف‌سازی کرد. «خکاوه» اعلام کرد: عطف به خبر منتشر شده در تارنمای اینترنتی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌یی کشور در تاریخ 16 اسفند ماه سال جاری مبنی بر انعقاد قرارداد طرح نوسازی ناوگان فرسوده باری لازم به توضیح است که شرکت در سال 1395 قراردادی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌یی کشور بابت این موضوع منعقد که متعاقب آن در سال 1396 از محل تعهدهای ایجاد شده با همکاری سازمان راهداری و بانک عامل اقدام به واگذاری تعدادی از محصولات کرده است و این امر در سال 1397 نیز ادامه خواهد یافت.

 نگاهی بر عملکرد 9ماهه کیمیدارو: کیمیدارو اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌یی 9ماهه منتهی به 30 آذر ماه 96 را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل 240میلیارد ریال منتشر کرد. بر این اساس، شرکت با انتشار صورت‌های مالی 9ماهه سال جاری اعلام کرد در دوره 9ماهه یاد شده مبلغ 186میلیارد و 640 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 778 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل 13 درصد کاهش داشت. «دکیمی» در 9 ماهه مشابه سال مالی قبل مبلغ 896 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشته بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران