شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴ نقطه پرتصادف در محورهای مواصلاتی نیمه شمالی این استان در سال جاری با اعتبار ۲۴ میلیارد ریال رفع و اصلاح شد.

سیستان و بلوچستان|

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴ نقطه پرتصادف در محورهای مواصلاتی نیمه شمالی این استان در سال جاری با اعتبار ۲۴ میلیارد ریال رفع و اصلاح شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، ایوب کرد با تاکید بر اینکه این اداره‌کل به ارتقای ایمنی راه‌ها در راستای کاهش سوانح رانندگی در جاده‌ها اهتمام جدی دارد، اظهار داشت: عملیات اصلاح نقاط پر تصادف شامل تعریض و ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی، نصب گاردریل، نیوجرسی، علائم و تابلوهای انتظامی و اطلاعاتی و انجام خط کشی بوده است. وی افزود: عملیات رفع نقاط پر تصادف در محورهای زاهدان – زابل در پنج نقطه از جمله محدوده‌های ملک سیاه کوه، پیچ شهر سوخته و پیچ تاسوکی، محور خاش – سراوان در سه نقطه، محور سراوان – سوران در تقاطع سوران – رحمت‌آباد، محور خاش – زاهدان در محدوده‌های کوشه تمندان و میرآباد و همچنین محور زابل- نیمروز در محدوده گلزار شهدا سال جاری انجام شده است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان رفع دو نقطه پر تصادف در محورهای خاش- ایرانشهر و زاهدان- میرجاوه را از دیگر اقدامات این اداره‌کل در راستای ارتقا ایمنی تردد کاربران جاده ذکر کرد.

کرد تصریح کرد: از مجموع ۲۵ نقطه پر تصادف ابلاغی به این اداره‌کل در سال جاری ۱۴ نقطه رفع و اصلاح شده و عملیات اصلاح پنج نقطه دیگر نیز در حال انجام است که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این نقاط نیز تا پایان تیر سال آینده اصلاح خواهند شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران