شماره امروز: ۵۴۷

| | |

کردستان|در شرایطی که دیروز اخبار ضد و نقیضی در خصوص ناپدید شدن تعداد 23کولبر در استان کردستان در شبکه‌های اجتماعی پردازش می‌شد،

کردستان|در شرایطی که دیروز اخبار ضد و نقیضی در خصوص ناپدید شدن تعداد 23کولبر در استان کردستان در شبکه‌های اجتماعی پردازش می‌شد، مدیرعامل هلال احمر کردستان از پیدا شدن ۲۳ نفر از اهالی محلی در ارتفاعات برفگیر سرشیو شهرستان سقز خبر داد. به گزارش روابط عمومی هلال احمر کردستان، محمدباقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: حوالی ساعت 12:45 روز شنبه منابع محلی از طریق تلفن ۱۱۲، مراتب مفقودی و ناپدید شدن ۲۳ نفر از نیرو‌های محلی در ارتفاعات سرشیو شهرستان سقز را به جمعیت هلال احمر اعلام کردند. محمدی اضافه کرد: متعاقب اطلاع از شرایط و محل حادثه مذکور، بلافاصله ضمن اعلام آماده باش تیم‌های تخصصی هلال احمر استان، هماهنگی‌های لازم با مرکز در جهت آمادگی و استفاده از بالگرد امداد و نجات جهت جست‌وجوی مفقودین خبرداد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان در ادامه با اشاره به واکنش سریع نیروهای امدادی برای پافتن نشانه‌هایی از مفقودین اضافه کرد: تیم‌های امداد و نجات کوهستان شهرستان‌های سقز و بانه آماده اعزام به محل حادثه گردیده و تیم تخصصی امداد و نجات شهرستان دیواندره نیز به عنوان تیم پشتیبان در شهرستان سقز مستقر گردیده و در صورت نیاز به محل حادثه اعزام خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران