شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران و حومه از ساعت 9:30 صبح روز جمعه ۲۷ دی‌ماه ۹۸ تا پایان مراسم نماز جمعه به صورت رایگان به شهروندان و نمازگزاران خدمت‌رسانی کرد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران و حومه از ساعت 9:30 صبح روز جمعه ۲۷ دی‌ماه ۹۸ تا پایان مراسم نماز جمعه به صورت رایگان به شهروندان و نمازگزاران خدمت‌رسانی کرد و جابه‌جایی ۹۰۰ هزار نفر با این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری در این روز به ثبت رسید.

به گزارش «تعادل» از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ مهندس فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه در این روز با برنامه‌ریزی مناسب از تمامی امکانات استفاده شد افزود: با توجه به تعداد مسافران با همراهی آقایان و بانوان شاغل در شرکت تلاش کردیم تا شاهد تسهیل در رفت و آمد مسافران در ایستگاه‌های خطوط هفتگانه باشیم. وی گفت: در این روز ۹۰۰هزار نفر توسط متروی تهران جابه‌جا شدند که بیشترین آمار جابه‌جایی مربوط به خط یک متروی تهران بود. نوبخت تصریح کرد: با توجه به نزدیکی ایستگاه‌های شهید بهشتی و مصلی امام خمینی(ره) به محل برگزاری نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) استفاده از مترو این وسیله حمل و نقل عمومی درون‌شهری یکی از انتخاب‌های اصلی نمازگزاران بود و در این راستا شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه برای ارایه خدمات‌رسانی شایسته و با برنامه‌ریزی‌ مناسب سرویس دهی خوبی را به شهروندان و مسافران ارایه داد. مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران وحومه خاطرنشان کرد: با توجه به حجم بالای مسافران در زمان برگشت از دو ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) و شهید بهشتی تلاش کردیم تا سرویس‌دهی مناسب و منظمی را به شهروندان و نمازگزاران ارایه دهیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران