شماره امروز: ۵۴۷

| | |

اصفهان| معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری اصفهان گفت: حدود یک و نیم میلیون نفر در استان اصفهان در سامانه ثنا ثبت‌نام کرده‌اند.

اصفهان| معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری اصفهان گفت: حدود یک و نیم میلیون نفر در استان اصفهان در سامانه ثنا ثبت‌نام کرده‌اند. حجت اسدی دیروز در مراسم افتتاح اولین دفتر الکترونیک اردستان، اظهار کرد: خوشبختانه اردستان در دستگاه قضایی به عنوان شهرستانی با تدبیر در موضوع مدیریت پرونده‌ها، کم پرونده است که نشان از اصالت و متدین بودن آنها است. وی با بیان اینکه دستگاه قضایی علاوه بر خدمات خود تلاش کرده خدمات متفاوتی را با تکنولوژی جدید به مردم ارایه دهد، افزود: دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، حلقه واسط میان دستگاه قضایی و مردم است که خدمات رسانی آن روزبه‌روز گسترش یافته و امروز در آستانه بلوغ و کامل شدن خدمات خود است. به گزارش ایسنا، معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری اصفهان با بیان اینکه خدمات الکترونیک حدود پنج سال پیش آغاز شد، گفت: دستگاه قضایی در سال‌های اخیر تلاش کرده در حد امکان امور قابل واگذاری به بخش خصوصی را برون‌سپاری و از این ظرفیت حداکثر استفاده را کند.

اسدی با بیان اینکه با راه‌اندازی دفاتر الکترونیک بسیاری از مشکلات دادگستری برطرف می‌شود، اظهار کرد: در استان اصفهان ماهانه حدود ۴ هزار ابلاغ الکترونیک صادر می‌شود که صدور این حجم از ابلاغ به صورت الکترونیک موجب صرفه‌جویی ۳ و نیم میلیارد تومانی و رضایت مردم شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران