شماره امروز: ۵۴۷

| | |

به منظور تحقق هدف تامین و تولید روزانه 2 هزار دستگاه خودروی بدون کسری،

به منظور تحقق هدف تامین و تولید روزانه 2 هزار دستگاه خودروی بدون کسری، میثاق‌نامه‌ای میان مدیرعامل ایران خودرو و پیشکسوتان زنجیره ساخت و تامین امضا شد.

به گزارش «تعادل» به نقل از ایکوپرس، این میثاق‌نامه به امضای 70 نفر از تامین‌کننده و قطعه‌سازان اصلی خطوط تولید ایران‌خودرو رسید که این تعداد، تامین حدود60 تا 70درصد قطعات مورد نیاز ایران‌خودرو را برعهده دارند.

در این میثاق‌نامه آمده است: ما تلاش‌گران و پیشکسوتان تامین و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو با یکدیگر پیمان می‌بندیم که با عزم و اراده راسخ، ‌توان مدیریتی و کارشناسی خود را به خدمت گرفته و در جهت تامین و تولید روزانه حداقل 2 هزار دستگاه خودرو از 9 آذرماه همت گماریم.

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌خودرو با اشاره به عزم این خودروساز برای افزایش شمارگان تولید خودروی کامل و بدون کسری گفت: ‌با همدلی سازندگان و تامین و تدارک به موقع تولید این شرکت از دی ماه به تولید روزانه 2 هزاردستگاه و از بهمن ماه به روزانه 2400 دستگاه خواهد رسید.

وی تاکید کرد: ‌با تحقق افزایش شمارگان تولید روزانه خودروی کامل و بدون کسری و افزایش عرضه به بازار، قیمت‌های بازار نیز براساس نظام عرضه و تقاضا به شرایط متعادلی خواهد رسید.

وی جلوگیری از توقف خطوط تولید و حفظ و ارتقای کیفیت قطعات و محصولات را سرفصل برنامه‌های ایران خودرو عنوان کرد و افزود: خطوط تولید با همدلی شما بسیجیان عرصه صنعت و تامین به‌موقع، متوقف نخواهد شد و به عهدی که با هم بسته‌ایم پایبند خواهیم بود.

مقیمی با بیان اینکه ارتقای سطح کیفی قطعات از مهم‌ترین شروط توسعه همکاری با سازندگان است، خاطرنشان کرد: با بازرسی‌ها و نظارت‌های دقیق اجازه ورود قطعات بی‌کیفیت به خطوط تولید را نخواهیم داد و در این زمینه با هیچ سازنده‌ای مماشات نخواهیم کرد.

مدیرعامل ایران خودرو  در ادامه اظهاراتش با اشاره به اهمیت استفاده از نیروهای جوان در بخش های مختلف و پروژه های متنوع این شرکت خاطرنشان کرد: برنامه این خودروساز‌ توسعه محصولات با نشان ایرانی با استفاده از توان قطعه‌سازان و جوانان نخبه است و محصول جدید برپایه پلتفرم 301 با آرم و نشان ایران خودرو به بازار معرفی خواهد شد.

وی با تاکید بر حضور فعال‌تر ایران خودرو در بازار لوازم یدکی قطعات خودرو و ضرورت ارتقای سطح کیفی محصولات ارائه شده برای پاسخگویی به مطالبات مشتریان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با همکاری خوب قطعه‌سازان به دنبال کسب سهم بیشتری در بازار قطعات لوازم یدکی هستیم.

مقیمی در پایان ضمن تاکید بر دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده  یادآورشد: با همت بلند سازندگان، خودروهای ناقص کف پارکینگ هم‌اکنون به کمتر از 24 هزار دستگاه رسیده و این تعداد طبق برنامه تا 15 آذر به کمتر از 15 هزار دستگاه و در دی ماه سال جاری به صفر خواهد رسید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران