شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مازندران|مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: سوخت رسانی زمستانی با ذخیره کافی در انبارهای منطقه ساری بدون مشکل انجام می‌شود

مازندران|مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: سوخت رسانی زمستانی با ذخیره کافی در انبارهای منطقه ساری بدون مشکل انجام می‌شود . سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری در نشست معاونت‌ها که به منظور ارایه گزارش ذخیره‌سازی و سوخت رسانی در 6 ماهه دوم ۹۸ برگزار شد، بیان کرد: با توجه به ذخیره‌سازی کافی انواع فرآورده‌های نفتی در انبار نفت ساری هیچ مشکلی در سوخت رسانی وجود ندارد . رجب پور به تعامل و ارتباط لازم با مسوولان محلی و نمایندگان، نظارت بیشترمنطقه درتحویل سوخت به بخش‌های مختلف مصرف وآمادگی برای تامین سوخت مورد نیاز در منطقه ییلاقی اشاره کرد وافزود: با تلاش‌های صورت گرفته توسط منطقه ساری و نواحی تابعه، این شرکت در 6 ماهه دوم امسال با ذخیره‌سازی مطلوب درماه‌های قبل هیچ دغدغه‌ای ندارد .

سبحان رجب پور با اشاره به اینکه سوخت رسانی باید با کنترل دقیق صورت پذیرد، افزود: حضور موثر روسای نواحی و همکاران آنها در ارایه خدمات مطلوب به مردم در مناطق صعب العبور با بازدیدها و نظارت کافی بر عملکرد توزیع‌کنندگان سوخت در فصل سرما ضروری است . مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری در پایان جلسه، بر نظارت کارشناسان منطقه در تحویل مقدار سوخت به بخش‌های مختلف استان تاکید کرد .

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران