شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 148166 | |

مرکزی| مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: طرح نشاط معنوی در قالب طرح اوقات فراغت نونهالان، نوجوانان و جوانان استان مرکزی در ۵۱ بقعه متبرکه استان مرکزی برگزار می‌شود.

مرکزی| مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: طرح نشاط معنوی در قالب طرح اوقات فراغت نونهالان، نوجوانان و جوانان استان مرکزی در ۵۱ بقعه متبرکه استان مرکزی برگزار می‌شود. حجت‌الاسلام حسین دلاوری در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه، اظهار داشت: یکی از کارویژه‌های سازمان اوقاف و امور خیریه طرح نشاط معنوی همزمان با تعطیلی مدارس در مقاطع سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان است، که هر ساله شاهد برگزاری این طرح در بقاع متبرکه کشور و استان هستیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی افزود: امسال نیز طبق سنوات گذشته طرح نشاط معنوی در قالب طرح اوقات فراغت و کلاس‌های تابستانی مدنظر قرار دارد و به صورت پررنگ‌تر از سال‌های گذشته دنبال می‌شود. دلاوری بیان داشت: این طرح در ۵۱ بقعه متبرکه شاخص سطح ۱ و ۲ استان مرکزی شامل پنج بقعه در اراک، دو بقعه متبرکه در تفرش، چهار بقعه متبرکه در خمین، دو بقعه متبرکه در زرندیه، ۸ بقعه متبرکه سطح یک و ۱۲ بقعه متبرکه سطح دو در ساوه، سه بقعه در شازند، سه بقعه در فراهان، دو بقعه متبرکه در آشتیان، چهار بقعه متبرکه در دلیجان، سه بقعه متبرکه در خنداب و سه بقعه متبرکه در محلات برگزار می‌شود. وی  خاطرنشان کرد: یکی از محسنات طرح نشاط معنوی امسال جلوگیری از موازی‌کاری و جلوگیری از هزینه‌های سنگین دستگاه‌های مرتبط است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران