شماره امروز: ۵۴۷

گردهمایی680 شرکت داخلی و خارجی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

| کدخبر: 147769 | |

دبیر اجرایی نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از گردهما‌یی 680 شرکت داخلی و خارجی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان خبر داد.

گروه بنگاه‌ها|

دبیر اجرایی نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از گردهما‌یی 680 شرکت داخلی و خارجی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان خبر داد.

 به گزارش «تعادل» از پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی معاون پشتیبانی، برنامه‌ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران و دبیر اجرایی نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با بیان این مطلب گفت: مشارکت‌کنندگان داخلی و خارجی امسال در قالب 52 هزار مترمربع به صورت تخصصی در 24 گروه کالایی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان حضور خواهند داشت.

مطیع جهانی با تاکید بر هدف‌گذاری برای ارایه خدمات بیشتر به مشارکت‌کنندگان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان اذعان داشت: خدمات متنوع و تخصصی در این دوره نمایشگاه برای مشارکت‌کنندگان و فعالان این حوزه برنامه‌ریزی شده است. وی افزود: با توجه به تکثر شرکت‌ها و تجمیع صنایع تخصصی، سالن‌های تخصصی به گروه کالایی مشخص اختصاص یافته است و بازدیدکنندگان به راحتی می‌توانند با توجه به بخش مورد نظر سالن‌ها را بازدید کنند.

وی ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه نظرسنجی به صورت آنلاین در سایت نمایشگاه صورت خواهد گرفت و با توجه به پتانسیل درنظر گرفته شده، نظرات بررسی و پاسخ داده می‌شود.

معاون پشتیبانی، برنامه‌ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران در بخش دیگری از این گفت‌وگو به اختصاص ارایه خدمات B2B تجاری به صورت الکترونیکی در سایت نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: عموم فعالان اقتصادی می‌توانند از هم‌اکنون به سایت امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران مراجعه کرده و جلسات خود را با سایر فعالان اقتصادی هماهنگ کنند.مطیع جهانی ابراز داشت: حضور حداکثری هیات‌های تجاری در نمایشگاه نوزدهم از دیگر نکات برجسته این دوره است که در جهت توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی، سعی شده است که حضور حداکثری هیات‌های تجاری را داشته باشیم و در 4روز نمایشگاه فضای مناسبی برای جلسات B2B به صورت هماهنگ شده برنامه‌ریزی شده است.

ربات تلگرام بازدیدکنندگان از دیگر خدمات ارایه شده در این نمایشگاه است که به گفته دبیر اجرایی نمایشگاه نوزدهم، بازدیدکنندگان می‌توانند با عضویت در کانال تلگرامی نمایشگاه اتاق تعاون، محل غرفه و شرکت مورد نظر خود را مسیریابی کنند.

ایجاد نمایشگاه مجازی در سایت نمایشگاهی اتاق تعاون از دیگر خدمت ارایه شده در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان است، مطیع جهانی با بیان این مطلب بیان داشت: برای اولین‌بار نمایشگاه مجازی نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان روی سایت تخصصی امور نمایشگاهی اتاق تعاون قرار گرفته است که دو هدف را دنبال می‌کند، در گام اول این نمایشگاه فرصتی است برای آن گروه از شرکت‌کنندگان که بتوانند محصولات و دستاوردهای شرکت متبوع خود را در سایت بارگذاری کرده و آن را ارایه کنند و در گام دوم نیز برای آن دسته از فعالانی که فرصت حضور در نمایشگاه نوزدهم را نداشته‌اند، می‌توانند به صورت مجازی خدمات و محصولات را در سایت بارگذاری کرده و از امکان ارایه آن به سایر فعالان حوزه بهره ببرند.

معاون پشتیبانی، برنامه‌ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران همچنین به امکان دعوت مدعوین مشارکت‌کنندگان از طریق دعوتنامه دیجیتال اشاره و خاطرنشان کرد: برای سهولت در دعوت بازدیدکنندگان، این خدمت برای مشارکت‌کنندگان آماده شده است که مشارکت‌کنندگان می‌توانند از این طریق مدعوین خود را با نام شرکت خود و امضای دیجیتال برای حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه مورد نظر دعوت کنند. این مقام مسوول با تاکید بر مدیریت الگوی مصرف و ارایه خدمات بیشتر به مشارکت‌کنندگان به عنوان همراهان و فعالان حوزه صنعت ساختمان ابراز داشت: با هدف بالا بردن کیفیت برگزاری و ارتقای جایگاه صنعت ساختمانی کشور در کلاس بین‌المللی همچنین رضایت عموم مشارکت‌کنندگان اعم از داخلی و خارجی برنامه‌ریزی‌های متنوعی صورت گرفته و تلاش شده است در فرصت 4 روزه نمایشگاه، بستر و زمینه مناسبی برای ارایه دستاوردها و خدمات فعالان حوزه صنعت کشور فراهم شود. وی خاطرنشان کرد: صنعت ساختمان، به عنوان صنعت پیشران در اقتصاد قرار دارد و بیش از 60 درصد صنایع به آن وابسته است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران