شماره امروز: ۵۴۷

| | |

چهارمحال و بختیاری| استاندار چهارمحال و بختیاری می‌گوید: هر گونه استفاده از اموال دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌های انتخاباتی ممنوع است

چهارمحال و بختیاری| استاندار چهارمحال و بختیاری می‌گوید: هر گونه استفاده از اموال دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌های انتخاباتی ممنوع است و با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد. اقبال عباسی در نشست ستاد انتخابات تأکید کرد: هیچکس حق ندارد از اموال، امکانات و اختیارات دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌ها استفاده کند و هر گونه استفاده از اموال دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌های انتخاباتی برخورد قانونی دارد.

وی افزود: تعامل و هم افزایی فرمانداران چهارمحال و بختیاری با اعضای شورای تأمین، هیات نظارت و هیات اجرایی ضروری است. عباسی تصریح کرد: برای تسهیل و ارتقای کیفیت در روند برگزاری انتخابات، فرمانداران حق و اختیار دارند از امکانات، تجهیزات، اموال، نیروی انسانی، ساختمان، ابزار و وسایل سایر دستگاه‌های اجرایی استفاده کنند و در این راستا تمامی مسوولان دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستانی موظفند همکاری و تعامل لازم با فرمانداران را داشته باشند که در صورت کوتاهی در این زمینه از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی، با فرد سهل‌انگار برخورد قانونی می‌شود. وی گفت: تمامی اعضای ستاد انتخابات در چهارمحال و بختیاری و شهرستان‌های تابعه پیش بینی‌های امنیتی را در دستور کار خود قرار دهند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران